PDA

Zobacz pełną wersję : Pająki których się często nie niepokoi są lepsze!



yiuldyn
20-04-2012, 01:22
Sądze tak ponieważ, jak moje pajączki ustawiłem na biurku gdzie było słoneczko i często na nie patrzałem, to chowały się po dziurach. Teraz mam je w ciemnym miejscu i nawet po 3 tyg. nie kopią, niczego się ni boją. Nawet się nie płoszą. Żadko do nich zaglądam, bo wiem że je to denerwuje. A jak jest z waszymi?

Jimbo
20-04-2012, 02:06
Z moim Smithim jest podobnie. Na początku, gdy go przeniosłem do większego terrarium, uciekał do nory, przy każdym gwałtowniejszym ruchu koło terra. Teraz natomiast się przyzwyczaił i niczym się nie przejmuje. Siedzi gdzie chce i nie zwraca uwagi na żadne ruchy, nawet jakiś lekkie przesunięcie terra nie robi na nim wrażenia. Ucieka jedynie przed spryskiwaczem :)
Natomiast moją roseę czasem biorę na rękę i puszczam, żeby sobie pochodziła po większej przestrzeni. Później, jak ją spowrotem włożę do pojemnika, to jest taka rozochocona, że próbuje wdrapywać po ściance się i wyłazić. Lubi sobie pochodzić po pokoju :)

kulpato
20-04-2012, 06:42
Facet jak tobie by ktos zaglasdal caly czas do pokoju i naswietlal jak pojebany to tez bys sie wkorwial i chowal w posciel

Frontside
20-04-2012, 12:29
Nie trzymaj pajakow bezposrednio na sloncu!!! To moze sie skonczyc zle poniewaz moze dojsc do przesuszenia pajaka!!!

CD/Tombik
21-04-2012, 10:38
ja zawsze patrze sobie na ptaszniki codziennie . raz dla jaj wzialem smithiego na łapke ale od razu go schowalem. A on teraz sam skacze na lape i chce chodzic :D . troche mnie to denerwuje bo ja np spryskuje on skacze na spryskiwacz sprintem na lape i chodzi

Mimi.
21-04-2012, 11:04
Pewnie lubi ciepło twojej ręki:)

yiuldyn
25-04-2012, 01:09
!!!Nie trzymam pająka na słońcu, tylko w miejscu gdzie jest widno:)

alice
27-04-2012, 16:09
a to dlatego ta mala "cholera" tak cisnie do gory jak do niego zagladam heheh raz mu pozwolilam i teraz mu sie zachciewa heheh no coz, nie sadzilam ze tak mozna, chociaz nie po to pajaczka kupowalam..
ale teraz nie moge mu pozwolic po swiezej wylince.. ale jak mu to mowie jakos nie rozumie ;P muhieheh

mAYh3m
01-05-2012, 04:17
Moj kedzierzawiec na poczatku sie mnie bal, rzadko sie pokazywal i kazdy ruch terra go ploszyl. Teraz jak otwieram terra zero reakcji tylko ciekawie wyczekuje. Dodam, ze polowanie na pierwszego swierszcza jakiego u mnie jadl trwalo ok. 2 godziny. Teraz po wrzuceniu swierszcza jakas owlosiona kometa wyskakuje i go zabiera :) Rozochocila mi sie bestia. Obejrzyjcie zreszta zdjecie, jest bynajmniej fajny :) A przed spryskiwaczem to ucieka zawsze :) Mialem go pare razy na rece (gdy zmienialem wlokno kokosowe, mylem terra itp) to najpierw byl spokojny a potem sie rozkrecal i lazil mi po lapie i pokoju :) Ciekawa ma osobowosc moja bestyja ;)

Robson
02-08-2012, 19:37
czy to terrarium masz z plastiku czy ze szkla i gdzie je mozna dostac?

42d3e78f26a4b20d412==