PDA

Zobacz pełną wersję : pająk -pająkowi



Ptarantirii
01-05-2012, 12:07
Czy ptasznik moze zjesć normalnego pająka -czyli pajaka z domu czy z podwórza ,czy ptasznikowi sie nic nie stanie???

hlaskover
01-05-2012, 13:04
pająk pająkowi wilkiem. zależy który jest większy... większy wygrywa :)

pzdr

hlas

Double
01-05-2012, 13:09
siedmiocentrymetrowy ptaszor VS kosarz ze ściany... mm, brzmi obiecujaco. tylko jak się czymś takim najeść?! po za tym, wiecie, kwestie moralne, to tak jakby zjeść kuzyna czy innego wujka ciotki...

hlaskover
01-05-2012, 14:23
z kosarzem będzie KO, "Pająk, niestety, zjada go w całości: po prostu obgryza ofiarę, a jeśli gdzieś odpadnie jakaś noga, to też ją zjada" - patrz dwa posty niżej nt niekompetencji w prasie...

noga będzie służyła jako wykałaczka po zjedzeniu ciała.

A kwestie moralne - no cóż tu nie ma sentymentów. Zjadasz albo będziesz zjedzony...

lepiej podaj mu świerszcza zamiast kosarza - to faktycznie skąpy posiłek dla 7 cm ptaszora.

pozdrawiam

hlas

Atrax Robustus
01-05-2012, 14:39
Bylo juz kilka agentow, ktorzy nakarmili Avicularie krzyzakiem...i krzyzak sie jeszcze nigdy wczesniej tak nie najadl :]

W kazdym razie, jemu jest obojetne, czy je cme, czy Avicularie za 60 zl.

hlaskover
01-05-2012, 14:52
chomika teś wali, czy śrutuje papier do tyłka czy banknot 100-złotowy...
nieważna jest treść, ważna jest forma :(

hlas

Jimbo
02-05-2012, 03:00
Kiedyś dałem sporego krzyżaka mojej Grammostoli. Zjadła ze smakiem :)
A pająki możesz spokojnie dawać, tylko, jak ktoś wcześniej już zauważył, ptasznik musi być większy, niż ten podawany.

Befsztyk
04-05-2012, 07:56
eeee Ty mowisz, Atrax, powaznie ? czy pospolity krzyzak ogrodowy ma szanse z ptasznikiem ??? Oczywiscie nie mowie tu o ptaszniku w trakcie przygotowywanie sie do wylinki, tylko o takim w stanie " aktywnym".
Powiedz, pliz, bo mnie to zainteresowalo - o krzyzakach wiem tylko tyle, co sam zaobserwowalem dokarmiajac je w dziecinstwie...ale ptasznikami ich nigdy nie karmilem :-) Prosze o pomoc w rozszerzeniu mojej wiedzy :-)

Atrax Robustus
04-05-2012, 08:01
to byla przenosnia. Oczywiscie owi agenci nie chcieli, aby to krzyzak zjadl ptasznika, lecz tak sie stalo. Oczywiscie sama Avicularia byla wielkosci krzyzaka (jeszcze maly pajak).

42d3e78f26a4b20d412==