PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko o ciemność



pass
10-05-2012, 14:50
mam pytanie , chciałbym załozyc hodowle ptaszników w piwnicy , a co za tym idzie ptaszniki siedziale by głownie w ciemnosciach . Czy taka forma hodowania ptaszników bedzie miała na nich jakiś zły wpływ ???????
temperatura była by wporządku wilgotnosc tez by była odpowiednia !!!
Pozdrawiam wszystkich hodowców pająków i nie tylko !!!

Awikularia_
10-05-2012, 16:08
W piwnicy też można założyć oświetlenie...

alice
10-05-2012, 16:46
a oswietlenie sluzyloby jako dodatek ogrzewania czy w sumie potrzebne im oswietlenie tak jak np zolwia? to mnie ciekawi od dluzszego czasu bo w sumie wiecej niz 1go pajaka nie moje trzymac w domciu, chyba ze wykombinuje cos w takim stylu zeby mama wchodzac do pokoju nie widzialaby zadnego z nich (czeka mnie w sumie remont w pokoju heheh)

michasz
11-05-2012, 00:42
mysle ze lampka nie jest tu konieczna (jesli w piwnicy masz odpowiednia temperature) ptaszniki nie przepadaja za swiatlem-w czasie dnia siedza w norach...jesli nie masz odpowiedniej temp to raczej nie polecam hodowli w piwnicy -przeciez nie moza 24h na dobe dogrzewac terra...
pytanie dotyczylo tylko swiatla wiec o wszystko
pozdrawiam...

Double
11-05-2012, 01:43
widze ze ktos tu chce sie pobawic w malego frankensteina....ciemno...pajaki w piwnicy...eksperymenty w wilgotnoscia....

walter
16-05-2012, 16:07
CIEMNOSC! ... WIDZE CIEMNOSC!!! :)
Maks (J.Stuhr) - Seksmisja

..::KISO::..
20-05-2012, 04:04
W hurtowni w ktorej kupuje pajaczki ciagle sa trzymane z ciemnosciach wiec napewno im nic nie bedzie.Zreszta pajaki maja przeciez bardzo slaby wzrok :) NO chyba ze skakuny chcesz hodowac :)

Pozdrowka

42d3e78f26a4b20d412==