PDA

Zobacz pełną wersję : ......:Kłopot:........



kooba00
18-05-2012, 14:44
Mam kłopot 10 dni temu kupiłem B.Albopolosum po L3.Nie chciał jeść dopiero po 8 dniach zaczął.Teraz znowu nie chce.Problem w tym że on chyba miał wylinke wydaje mi się większy od około 5 dni.Wylinki nigdzie nie znalazłem więc nie jestem pewien.Boje sie ze za wcześnie po wylince zaczął jeść i połamały mu się kły jadowe czy jakoś tak.
CZY COŚ MU JEST ?

--->Mimi<---
18-05-2012, 14:55
jak na pewno nie ma wylinki to może wydaje ci się że urósł bo się najadł... wtedy im się odwłok powiększa

kooba00
19-05-2012, 03:15
Troche tam zamuliłem więc napisze o co mi chodzi
W ciągu 10 dni jadł tylko raz
Nie sądze aby kłopot był w zbyt dużum pojemniku gdyż mieszka w pojemniczku na mocz.Może źle go karmie ? daje mu przekrojąną na poł pinkę.Co wy dajecie maluchom ? A moze żle podaje pokarm ? poprostu wrzucam go do pojemnika.A pajączek nawet nie reaguje jak chce troche larwe przybliżyć do niego to albo ucieka albo stoi i sie gapi.Czytałem ze czasem pomaga przeniesienie do mniejszego pojemnika moze spróbuje.POMOCY !!

kooba00
19-05-2012, 03:24
Aha chciałem jeszcze dodac ze wtedy jak był jeszcze przed "pseudo wylinką"był brązowy teraz jak wydaje się większy ma czarny odwłok i lekko czarnawe nogi.Na stronkach pisze że czrnieje przed wylinką a mi sie wydaje że jest u mojego Kędzieżawca odwrotnie.

Jimbo
19-05-2012, 03:26
Mi się wydaje, że jest przed wylinką. Wszystko na to wskazuje. Pudełko na mocz jest odpowiednie dla takiego pająka, nie musisz go przenosić.

kooba00
19-05-2012, 03:49
JUZ ALL OK WŁAŚNIE ZAJŻAŁEM DO BENKA A ON SZAMIE SOBIE PINECZKĘ :)) A WIĘC NIE POŁAMAŁ TEGO TAM NA JAD :))) ALE NADAL NIE WIEM CZEMU WTEDY PRZEZ 8 DNI NIC NIE JADŁ.

Awikularia_
19-05-2012, 04:59
Widocznie nie był głodny. 8 dni głodówki dla pająka to tak jak np. dla ciebie godzinka bez jedzenia. Nie ma się czym martwić, tym bardziej, że jak mówisz, zaczął jeść.

Bujal
22-05-2012, 07:01
No tak, ja tez sadze, ze jest przed wylinka.Mimo, iz znowu je. Podobno jak pajaczek czarnieje, to zbliza sie "zmiana ubranka"

42d3e78f26a4b20d412==