PDA

Zobacz pełną wersję : Moj skorpion Magikiem :(



Bioły
20-05-2012, 02:28
Witam

We wtorek spryskiwalem terra skorpionow gdy nagle skaplem sie ze jestylko 1 skorpion z 2 wiec tego jednego wyciaglem i zaczolem kopac w terra lecz nic nie nalazlem poprosu znikl jak jakis czarodziej nie wiem nawet kiedy i jak wszystko bylo szczelnie zamkniete:( szukalem cala noc i nic nie znalazlem a co naj gorsze w srode wyjechalem i mnie nie ma teraz w domu (pisye tego posta zagranicy) zlecilem siostrze zeby go szukala ale wlasnie do niej dzwonilem i sie dowiedyialem ze nie ma go :( jestem na stracie jednego skorpiona hlip. zostawilem na ziemi torf kokos i lampke i kazalem spryskiwac ale raczej nic z tego. :((((((((((((((((( co sie z nim stalo???

MARK
20-05-2012, 03:48
Oj Bioły Bioły , stiw ci dupe skopie. Wkurzyl sie. Mam nadzieje ze sie znajdzie, chociaz szanse male, tym bardziej ze nie ma cie w chacie a stiwen tez nie za szybko wróci. Trzymaj sie i szczesliwie wracaj do kraju.
Pozdrawiam .
PS Stiw zawala jak glupi w robocie.
Nara

Double
20-05-2012, 03:49
zależy, jakiej wielkosci byl zaginiony skorpion... chyba sie nie zjadły??

nazer
20-05-2012, 08:17
hmmm Mark ma racje Stiw cie zabije :)))) sadze ze marne sa szanse by go znalesc ja szukalem mojej teaniury przez 3 dni a ma 130 cm dl a skorpion w mieszkaniu to jak igla w stogu ... hmm nic zostaje mi zyczyc ci milych wakacji
ps.
chce pocztowke :)
pozdrawiam Nazer.

Bioły
20-05-2012, 11:14
Stiw nic ma do tego to sa moje skorpiony z mojej kasy i ja sie nimi opiekuje a ze jeden gdzes znikl to nie moja wina bo ja wszystko mialem dopilnowane. A napewno sie nie zjadly.

P.S.Mark pozdrowo dla Stiwa i niech placze bo tu by mial robote i 5 razy lepiej zaplaconom.

STIW
26-05-2012, 10:40
Bioły ty głupku to nic ,że to Twoj skorpion ale uciekl w moim pokuju i szukaj go.I skacz srac o kasie ktora bym tam zarobil bo tu nie jest mi zle. teraz jestem u herpow i mam chwilke zeby zajzec na forum.pozdrawiam mojego glupiego brata :))) 3majcie sie.

42d3e78f26a4b20d412==