PDA

Zobacz pełną wersję : Ile można czekać ?



kooba00
23-05-2012, 10:50
Kurde.....
mój Albopilosum poczerniał 3 dni temu nie jje tyle samo.Kiedy ta wylinka (czwarta)nadejdzie ?.Na karapaksie pająka u góry jest taka ciemna plamka i takie wybrzuszenie co to może być ? .Jaram sie tak bo mam pajaczka 15 dni kupiłem od gościa to mówił że jest 2 tygodnie po wylince czy już ponad miech ! Kiedy zmieni garniturek ?

Mc.Luka
23-05-2012, 11:22
na to nie ma reguły - moja samica psalmopoeus cambridgei przed wylinką nie je nawet przez 1,5 miesiąca,teraz trwa to już 2,5 m-ca,a vagans od 3 do 4 tygodni,a z wylinki na wylinke trwa to dłużej, więc kooba00 czekaj cierpliwie i nie panikuj - wszystko będzie dobrze.tak to już jest z pajakami-nigdy się nie śpieszą, no chyba, że samiec samice wyczuje lub rzucisz pająkowi jeść, a i do tego nie zawsze im śpieszno.
pozdrówki dla wszystkich terrarystów!!!

Frontside
23-05-2012, 12:32
ho ho ho... koba, czekac mozna bardzo dlugo. Moja metalica wyliniala 4 dni temu a odwlok miala ciemny i pieknie blyszczacy od miesiaca wiec nie denerwuj sie!!! Wynagrodzi ci twoja cierpliwosc!!!

P!nNK
28-05-2012, 12:39
hehe :)ja mialam tak samo,powiedzieli mi ze moj pajak bedzie mial wylinke za 3 dni,a miesiac nic nie jadl i wylinial,tak wiec zostaw ptaszniczka w spokoju i cierpliwie czekaj(nie dawaj jedzenia bo i tak go nie ruszy)a co do tej plamki to zwrocilabym na nia szczegolna uwage bo moze to byc plesn,przypomnij se czy pajak nie mial za wilgotno,trzymam kciuki i pozdrawiam:)

kooba00
29-05-2012, 14:24
To nie pleśń to taka kropka czarna była juz jest cały prawie czarny i łysy :) i ma taaaaaaaaaaaaaaaaką dupe.A wylinki nie ma :(

42d3e78f26a4b20d412==