PDA

Zobacz pełną wersję : I wrocilem :-)



Atrax Robustus
23-05-2012, 22:24
Wiem, ze powinienem zamiescic ten temat na innym forum, ale na tym pisze najczesciej :)

Bylo swietnie i wiele by mozna opowiadac :)

Mam rowniez bardzo mile wspomnienia po zlocie terrarystow w Sopocie.

Szkoda Kendzierzawiec, ze sie nie zjawiles na zlocie...a moze sie zjawiles, jak juz poszedlem. W kazdym razie sorki, ze musialem urwac sie tak wczesnie...ale wiadomo - wychowawca.

Jeszcze raz pozdrwiam goraco wszystkich i zycze Wam jak najlepszych wakacji...oby byly co najmniej tak wspaniale, jak moje :)

Frontside
24-05-2012, 00:07
no czesc AtraX :-) WYPOCZETY, SWIEZY. WITAMY NA FORUM.
zyczysz udanych wakacji... no przydaly by sie bo juz prawie zapomnialem co to urlop :D
P.S. czekam na wiadomosci odnosnie plyt :-)

Hari
24-05-2012, 04:10
Kendzierzawiec sie niestety nie zjawil. Zaluj, ze poszedles, fajnie bylo, chociaz w sumie dlugo tez nie siedzielismy. :)
Jak Ci sie podoba Trojmiasto? ;>

Atrax Robustus
24-05-2012, 05:39
Oj zaluje ...zaluje :)

Ale pomylily mi sie godziny i troche sie tam spoznilem.

Wazne jednak, ze sie z Wami spotkalem. :)
Frontside -> Bede sie staral zalatwic :)

Jaca
26-05-2012, 05:02
I całe szczęście, że wróciłeś. Nie wyobrażasz sobie nawet, jak dobry kawałek roboty wykonujesz. Tu już chciano jakieś przymusowe czytanie FAQ robić...

Kendzierzawiec
27-05-2012, 12:07
HEHE no tak, zabrakło "niańki" dla początkujących :P. EHHH żałuje że nie poszedłem ;((, ale w ostatniej chwili dowiedziałem sie że kolega iść nie może, samemu mi sie nie chciało i teraz żałuje ;((. Z niecierpiliowścią czekam na następny zlot !!!!!!

mAYh3m
30-05-2012, 05:30
Osz, cholera. A ja nic o zjezdzie nie wiedzialem ;) W Trojmiescie byl... nie noooo... a ja z Gdyni. Ech, zaczekam na nastepna okazje zeby Was poznac ;) Mordy moje kochane ;>

Pozdrawiam,

42d3e78f26a4b20d412==