PDA

Zobacz pełną wersję : Hmmmmmmmmmm



BoLo29
07-06-2012, 14:15
Mam taki problem: mianowicie pajączek przeszedł mi wylinke w kryjówce i nie wiem jak mam ją wydostac z tamtąd ! ! ! kryjówka to pydełeczko (podobne do tego po kliszy , tylko ze wieksze) przesypane do polowy torfem i cała nim opsypane. Pajączek siedzi caly czas w kryjówce a ja sie martwie zeby ta wylinka nie zaczeła plesniec lub cos w tym stylu ! Co mam robic ???

Atrax Robustus
07-06-2012, 14:48
kiedy przeszedl?

i`am
07-06-2012, 18:21
poczekaj troche powinien wyjsc sam i usuniesz wylinke, a jak nie to wyciagnij ja np penseta delikatnie;] wylinka chyba raczej uschnie niz zacznie gnic-tak mi sie przynajmniej wydaje;]

walter
07-06-2012, 23:01
Dokladnie - raczej uschnie ... o ile pajak jej nie zje lub wbuduje w kryjowke.

Moby_
08-06-2012, 01:55
ja nie mialem pensety to sobie poradzilem jakos, mialem to szczescie ze przenosilem pajaka do nowego lokum bo tamto bylo za ciase, wylinka ci uschnie

Atrax Robustus
08-06-2012, 03:30
U mnie z regalis zawsze byl ten sam problem... Robila sobie tunel, przechodzila na dnie wylinke i nie moglem jej od razu wyciagnac, bo pajak byl zbyt delikatny. Dopiero po kilku dniach rozcialem jej pajenczynkowa "sakwe" i stamtad wyciagnalem wylinke. ... lepiej nie robic tego, gdy pajak jest swiezo po wylince.
Z moja smithi za to problemu nie ma, bo zawsze przechodzi wylinke poza kryjowka i w sumie udalo mi sie juz poznac jej plec, dzieki temu.

Frontside
08-06-2012, 18:30
u mnie naziemne przechodza wylinki na zewnatrz a nadrzewne robia mi przysluga i po kilku dniach wynosza wylinke same z gniazda i "chowaja" gdzie w terra

42d3e78f26a4b20d412==