PDA

Zobacz pełną wersję : Wysylka pajaka poczta jako PRZESTEPSTWO!



walter
16-06-2012, 22:02
Cos dla rozluznienia atmosfery. :)
Sporo ostatnio mowi sie o mozliwosci wprowadzenia przepisow ograniczajacych hodowle i trzymanie jadowitych zwierzakow w Polsce.
Z tego, co mi wiadomo, bezkregowce nie sa objete takowymi przepisami (poki co).
Jeszcze wiecej zabawnych artykulow na temat "straszliwych tarantul" ukazuje sie w Polskiej prasie (niewatpliwie efekt tzw. "sezonu ogorkowego") ... no to teraz cos z amerykanskiego podworka - wstawka z lokalnej gazety Bay News 9 z Florydy:
http://www.baynews9.com/NewsStory.cfm?storyid=21821tulas

Facet zostal oskarzony przez wladze federalne o wyslanie swojej dziewczynie poczta "trujacej tarantuli w celu zabicia lub zranienia" ...
Jezeli przestepstwo zostanie udowodnione, gosciowi grozi do 20 lat federalnego pudla i $250,000 kary pienieznej.

Autorowi naleza sie gratulacje oraz tytul "Idioty Dnia" za uzycie zwrotu "poisonous tarantula", czyli "trujaca tarantula" zamiast "venomous" czyli jadowita ... a wladzom tytul "Idiotow Roku" za przeginanie paly.

mantid
17-06-2012, 04:03
No to bym miał dożywocie......

Sojkas
17-06-2012, 04:23
KA-RA SMER-CI!!!!
KA-RA SMER-CI!!!!
KA-RA SMER-CI!!!!
KA-RA SMER-CI!!!!

:P

BTW pajaki doszly :D 4 na 6 juz jadlo

Pozdrawiam!

mantid
17-06-2012, 05:16
liczę na amnestię...... inaczej będe musial uciekać pod przybranym nickiem za granicę.....

Atrax Robustus
17-06-2012, 06:37
Kaplica...

:]

Ok, ide na grzyby... mam nadzieje, ze nie znajde zadnych "jadowitych" :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]].
No Walter... Dales czadu z tym artykulem :).

W celu zabicia lub zranienia... Jezu. :]

Befsztyk
18-06-2012, 03:58
heh USA rulez :) a co do słowa ''poisonous'' to o ile mi wiadomo, to poza ''trujący'' oznacza również ''jadowity'', więc co do tego bym się nie czepiał. Co do reszty to śmiechu warte :)
Pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==