PDA

Zobacz pełną wersję : Nie trzymaj w domu ;D



Przemeq
23-06-2012, 06:47
przed chwila moja mama przyszla do mnie z gazeta.. [zycie na goraco] i mowi: 'oklamales mnie...' podchodzi i pokazuje, czytajac: 'ptasznik, zwany tarantula..' i mowi, pokazujac na fotke, ze taki sam jak ja mam.. ;) [na fotce byl smithi a ja mam boehmei;)] ja w smiech.. ;))) potem musialem tlumaczyc, ze ptaszniki to nie tarantule.. i ze wcale nie sa takie niebezpieczne;) tresc tego fragmentu:

"Nie trzymaj w domu
Na liscie zwierzat niebezpiecznych znalazly sie m.in.: waran stepowy -mimo braku jadu, ale ze wzgledu na bakterie gromadzace sie na jego zebach; legwan z Galapagos - niejadowity, ale w razie zagrozenia jego ogon dziala jak skalpel, kobra rozancowa, pyton tygrysi, grzechotnik, ponadto zupelnie male zwierzeta: ptasznik zwany tarantula, skorpion polnocnoafrykanski - jego jad byl przyczyna smierci niejednego hodowcy."

..ogorki rulez;)

Kafares
23-06-2012, 07:23
No i jak ci wszyscy ludzie nie mają się bać pająków jeżeli w gazetach takie żeczy piszą. Oczywiście nie wszystkie pajaki nie są bezpieczne dla człowieka jak choćby Atrax Robustus. Ale nasze pupilki raczej są groźne tylko dla swoich ofiar:-)

Pozdrawiam gigantów terrarystyki

************************************************** *******

Psalmopoeus cambridgei x2 L5 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
http://i.wp.pl/a/i/spotkania2/0/0/0/49/89/58.gif

PaWeL^
23-06-2012, 08:46
czesc

juz dalek takiego posta niedawno http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=11659&t=11415#reply_11659 jak mi to mama pokazala to przez 10 min leżałem na podlodze i nie umialem wytrzymac ze śmiechu :)))))))

pozdro

Yeter
23-06-2012, 09:54
Z tą gazetą coś trzeba zrobić bo niedawno przeczytałem w niej że "niewarto trzymać samca kanarka ze względu na brak umiejętności śpiewu-tylko samiczki pięknie śpiewają"

Hari
24-06-2012, 04:24
Zaczyna sie robic z tej gazety Magazyn zoologiczny - specialnej troski :)

Lobi
25-06-2012, 08:27
i pomyśleć że te bzdury poszły na całą polske :-)

42d3e78f26a4b20d412==