PDA

Zobacz pełną wersję : Flash aparatu a pająk



Kafares
23-06-2012, 08:29
Witam! Mam pytanko: Czy flash aparatu niepokoi pajączka?? Zrobiłem kilka fotek mojej b.boehmei i nawet nie drgneła ale chciałbym usłyszeć co mają do powiedzenia inni. A przy okazji załączyć zdjęcie swojego pupila:-) He he pochwalmy sie naszymi zwierzakami:-) Aha i mam jeszcze jedno pytanko: Gdy dałem mojemu pająkowi mączniaka to gdy robak już wykitował to pająk zaczął dziwnie chybotać. Nie martwi mnie to ale chciałbym wiedzieć co to zachowanie oznacza.

Pozdrawiam wszystkich Arachnomaniaków
************************************************** *******

Psalmopoeus cambridgei x2 L5 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
http://i.wp.pl/a/i/spotkania2/0/0/0/49/89/58.gif

mAYh3m
23-06-2012, 16:44
Ciezko jest mi cokolwiek powiedziec. Moj pajak tez nie ruszal sie, gdy lampa blyskowa zadzialala, ale napewno jest to dla pajakow drazniace. W sumie jest to mocne swiatlo. Mozliwe nawet, ze chwilowo oslepia pajaka? Nie jestem pewien.

Pozdrawiam,

Mc.Luka
24-06-2012, 08:16
wydaje mi się, że jednak w jakimś stopniu flesz drażni pająki. ale poczekam na wypowiedzi kolegów.
w załączniku cambridgei(dojżała i duża samiczka - niedługo pozna partnwra)

Mc.Luka
24-06-2012, 08:19
a tu samiczka vagansa - nie wiem w jakim jest wieku(po której wylince - ma 6,5cm ciałka)

Atrax_Rabbit
25-06-2012, 03:08
u mojej rosei jak czaskam foto to sie czasem rusza

Awikularia_
25-06-2012, 16:27
Ja fotografowałam swoje ptaszniki nie dośc, że z lampą błyskową, to jeszcze przy oświetleniu halogenem... Nic im nie jest, mają się dobrze. Moim zdaniem widzą błysk i nic więcej... Żaden w trakcie sesji zdjęciowej nie był zestresowany - przynajmniej nie wygladał na takiego... A wręcz przeciwnie...

alice
27-06-2012, 10:26
Ja fotografowalam me malenstwo boehmei i takze zero reakcji choc zastanawialam sie czy w tym momencie nie zwieje na blysk lampy...

Avi - wrecz przeciwnie? tzn usmiechaly sie do zdjecia czy robily specjalne pozy? hehehehe (wybacz me chore poczucie humoru)

42d3e78f26a4b20d412==