PDA

Zobacz pełną wersję : który lepszy



Kobra
23-06-2012, 13:13
jaki jest lepszy ptasznik dla zaawansowanego początkującego Psalmopoeus cambridgei czy Psalmopoeus irminia

memphis
23-06-2012, 13:29
osobiście wybrał bym irminie bo ją mam :) chociasz cambridgei jest tez piękny wsumie samce tych gatunków różnią sie w zasadzie wielkością.
a i cambridgei są bardziej agresywne wiec wybór należy do ciebie

Foxtrott
23-06-2012, 17:01
polecam irminię, ale psalmopeusy są SZYBKIE i raczej na początek nie są najlepsze.

Kafares
23-06-2012, 17:18
Ja mam 2 cambridgei i też są bardzo ładne a do te3go bardzo szybkie i agresywne:-) Przekonałem się na właśnej skórze gdy jeden z nich zaczął mni uciekać po pokoju. Na szczeście razem z bratem złapaliśmy go do pudełka, ależ to było ekscytujące:-) MIałęm serce w gardle. Osobiście uważam że irminia jest ładniejsza a co do jej zachowania to nie jestem pewien chociaż myślę że będzie podobne do cambridgei.

Pozdrawiam
************************************************** *******

Psalmopoeus cambridgei x2 L5 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
http://i.wp.pl/a/i/spotkania2/0/0/0/49/89/58.gif

Frontside
24-06-2012, 08:22
to dla zaawansowanego czy dla poczatkujacego?! Obydwa gatunki sa piekne ale szybciutkie. Ja jak kupilem Cambridgei to przekonalem sie ze prawie sie "teleportuja" :-) Tearz mam Irminie i cambridgei i to wlasnie Irminka jest bardzije nerwowa bo cambridgei to baranek i raczje ucieka niz atakuje :-) nie mozna powiedziec ktory z tych gatunkow jest bardzije agresywny a ktory nie :-) ale faktycznie nie wiem czy polecalbym na poczatek te gatunki :-)

PaWeL^
24-06-2012, 10:31
czesc

wrrrrrrrrrr ludzie czy wy umiecie czytac ??????????????? Kobra napisal: 'jaki jest lepszy ptasznik dla ZAAWANSOWANEGO POCZĄTKUJĄCEGO' :)) ja osobiscie bym wybral Irminie - bardziej mi sie podoba :)

pozdro

Awikularia_
25-06-2012, 16:25
Hm, co to znaczy zaawansowany początkujący? Albo zaawansowany, albo poczatkujący... To tak jakby powiedzieć "troszeczkę diametralnie"...

Pytanie z mojej strony: czy masz juz jakieś ptaszniki, czy ma to być pierwszy pająk?

PaWeL^
26-06-2012, 08:53
czesc

"zaawasowany początkujący" to taki ktos kto juz mial doczynienie z ptaszorami wie jak sie nimi opiekować co im zapewnic ale hodowal do tej pory łagodne gatunki - dla początkujących, a ma zamiar rozpocząć hodowle gatunku argesywnego - nie polecanego początkującym terrarystą :))

troszka pomieszałe ale moze .... zrozumiecie o co mi chodzilo :]

pozdro

42d3e78f26a4b20d412==