PDA

Zobacz pełną wersję : hmmm monotonnosć



drizzt
02-07-2012, 17:49
Nie chce być złośliwy ani nic w tym stylu ale z nudów chodziłem sobie po forum i czytałem posty... około 90% problemów to to że pająki nie wychodzą z norki przez jakiś okres czasu...

Czy chce się wszystkim za każdym razem pisać to samo słowo w słowo ??

MOże by stworzyć tak jakby pierwszy stały post w formie FAQ (które jest dobre a chyba nikt go nie odwiedza) w tym poście można byłoby opisać najbardziej znane problemy.... to tylko sugestia


__________________________

B.albopilosa
B.boehmei
B.vagans
L.parachybana
G.rosea
__________________________

hlaskover
03-07-2012, 02:42
myślę, że jak się komuś nie chce czytać faq to też nie zajrzy do posta którego zawsze ma pod nosem tylko wystartuje z problemem na forum

takie jest moje zdanie
a przeczytanie faq zajmuje 10 minut i można się z niego dowiedzieć wszystkiego o początkowej hodowli (choć nie tylko, bo sam i teraz czasami zaglądam do faq)

pzdr

hlas

Atrax Robustus
03-07-2012, 03:09
Drizzt -> A gdybym nie kasowal tych postow, to bys napisal, ze 98% pytan to problem z niejedzeniem...

Zadnego takiego postu raczej nie bedzie, bo jednak wierze w inteligencje ludzi i wierze, ze klikniecie obok "pajeczaki" w "FAQ" nie stanowi duzego problemu. A jesli tak jest, albo gdy slowo "FAQ" jest niezrozumiale, czy zbyt trudne, to odpowiedz na forum raczej nie zostanie mu udzielona. Codziennie jest chyba kilka postow, typu: "jupi...muj pajong przeszedl wylikne", albo "jakie pajaki na poczatek?" lub tez "w FAQ pisalo, ze pajak moze nie jesc dlugo, a moj nie je juz tydzien, czy to normalne?".

Dla mnie skasowanie postu i wyslanie maila z pouczeniem nie stanowi zbyt wielkiego problemu, a wierzcie, ze to pomaga.

Swoja droga jednak, gdybym wywalal posty, o ktorych wspomina FAQ, albo ktore czesto sie powtarzaja, to wylatywaloby chyba z 90% postow...
Staram sie raczej nie doprowadzac do tak drastycznych sytuacji....

Terrariko
03-07-2012, 03:57
atrax jak załączyłeś w sygnaturce ten obrazeczek?????????

42d3e78f26a4b20d412==