PDA

Zobacz pełną wersję : dead is niedoświadczony zoologik



bizkiters
04-07-2012, 12:15
ja to mam ich w dupie tych zoologików!!!!!!!!!!!!
też mam historyjkę niedawno sie to wydarzyło.......otóz to byłem z kumplem
w sklepie zoologicznym w radomiu.chcieliśmy zobaczyć czy są nowe ptaszniki,był jeden ale jak zwykle brachypelmy albopilosum.jednego z terrariów albopilosków był szczur większy od ptasznika.powiedziałem pani
żeby wyjęła tego szczura bo jest za wielki dla ptasznika i cos ptasznikowi moze się stać,a pani"poczekaj chłopcze nie widzisz że rozmawiam z panią"
po chwili odwróciłem się w stronę terrarium a tam patrze ptasznikowi odpadły dwie nogi!mówie"cholera niech coś pani zrobi bo ten przeklęty szczur moze zabić ptasznika"a pani "wynoś się ze sklepu nie umiesz się zachować!!!!!"i znów gadała z panią,przepraszam za bluzganie ale przed zoologikiem brzydko zachowałem,krzyknałem przed szybą do sklepu"na huj wam kurna ptaszniki skoro je zabijacie,a jakby tak ptasznik wam kurna by meczył gówno zna sie pani na zwierzętach".poszedłem potem do domu wkurzony.zrozumcie kocham ptaszniki i nie lubie kiedy umierają pająki a pozatym mam strasznie wybuchowy temperament........niejednemu zoologikowi niedoświadczonemu chciało się dać w ryk kijem....wybaczcie za zbluzganie ale się troszke sie wkurzyłem nie zwracajcie uwagi na bluzgi...pozdrawiam bizkiters

Murinusek
04-07-2012, 12:32
Trzeba bylo za przeproszeniem wyku*wic pani, teraz to i mnie zaczyna wkurzac, szczura do pajaka, heh

farciarz
04-07-2012, 12:35
a trzeba było włożyć ręke do terra i wyciągnąć szczura samemu ,a zoologiczke potraktować lekceważąco ,ewentualnie nawrzucać jej coś !!

Kendzierzawiec
04-07-2012, 13:10
ehhhh... no tak to jest BARDZO wkur****ce. Eh mojego kolege facet w zoologiku pytał co je zbożówka. hehe. Mogliśmy powiedzieć że pije żytnią :DDD. Następnym razem tak zrobie. :)

Atrax Robustus
04-07-2012, 13:37
Lepszy sprzedawca, ktory spyta sie, co je zbozowka, niz ten, ktory da zbozowce pomidora i powie, ze "powinna zezrec".

Bizkiters -> Podaj mi nazwe i adres tego zoologa, to wybiore sie tam blyskawicznie, bo cos nie chce mi sie wierzyc, ze na swiecie istnieja tacy idioci.
Tak wiec podaj adres i nazwe zoologicznego (albo chociaz telefon do nich).

n3
04-07-2012, 14:23
hehe u mnie jest to samo... szkoda gadac :/

Jimbo
04-07-2012, 14:34
To ja kiedyś w zoologiku pytam się faceta, czy ma pająki. On mówi, że ma jednego, więc ja się pytam jaki gatunek. Facet zdębiał, nie wiedział chyba że ptaszniki się na gatunki jeszcze dzielą, ale wybrnął z sytuacji i mówi do mnie "zgadnij". No to ja się pytam - Smithi ? Facet przytaknął i pokazuje mi pudełko z Albopilosą :)).

kooba00
04-07-2012, 15:07
bizkiters w którym to było sklepie ? Myśle że byłes w tym na tatgowisku na śląskiej gdzie pająki a właściwie pająk ogrzewany jest kablem
- Prosze pani ptaszników nie powinno sie ogrzewac kabem
- (????????????) eeeeeeeee....On musi miec Ciepło
- A która to wylinka ??
- Które co ?
Bez komentarza

Befsztyk
04-07-2012, 16:47
no ludzką głupotę nie ma lekarstwa :/ a ten szczur bije wszystko :/

Robson
04-07-2012, 23:00
Ludzie powaga dla tej pani....
Normalnie spadłem z krzesła jak to czytałem...
Szkoda gadać...

Murinusek
05-07-2012, 00:09
A ja wam powiem ze jak czytam posty w tym topicu i w topicu "wydaje sie to zalosne" to zastanawiam sie czy nie zaczac czasem chodzic do kosciola:/

Pozdrawiam

hlaskover
05-07-2012, 05:19
ja proponuję ustalić maila i telefon do teco sklepu i urządzić pani wspaniałej porządny mailbombing albo tyradę telefoniczną, że jest bandytką, że to skandal, że zachowuje się jak nieświadome dziecko a pracuje w sklepie z żywymi zwierzętami. A tak swoją drogą to może nie jest właścicielką a szef nie wie za bardzo, co się wyprawia w jego sklepie. Może to on się powinien dowiedzieć o tej historii.
Proponuję informować na forum o takich zagrywach i jak taka pani dostanie z 50 telefonów z całej polski z informacją, że w świecie się mówi, że to właśnie pani zabija zwierzęta to taka jedna się opanuje i zastanowi (a raczej prezestraszy, że dzwoni tyle ludzi w tej samej sprawie).

Z takim chamstwem trzeba walczyć po chamsku. niestety. inaczej do rozumu nie przemówisz.

pozdrawiam

hlas

Befsztyk
05-07-2012, 08:03
Ja wole jednak nie...Jak słyszę co wygadują ludziki z LPR, ks. Rydzyk czy ogólnie niektórzy księża, to utwierdza mnie to w przekonaniu, że to ten sam poziom co pani z zoologicznego... :/ No ale juz apropo tego topicu, to powiem tyle, że jak to czytam, to mam napady agresji i komuś bym chętnie zrobił kuku...najchętniej tej idiotce z zoologika :/

bizkiters
05-07-2012, 08:22
ludzie ale mam szczęście!!!!!!!!przyjechał zoologik z urlopu a ta pani to koleżanka tego facia.facet weszedł to sklepu i już migiem wyjął szczura z terrarium i wyrzucił i do koleżanki powiedział:"czyś ty zwariowała? mówiłem ci że masz mu podawać świersze!!" a ona powiedziała "a co ptasznik nie je szczury przecież jest jadowity!"a pan "je jak jest większy od tego szczura a teraz 5dych dawaj za ptasznika!"a ona"masz!widze że zwierzęta są dla ciebie najważniejsze!!"i poszła ze sklepu zoologicznego.
wszystkie co sie dobrze kończy ale niezupełnie ponieważ ptasznik......nie żyje buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.........

Befsztyk
05-07-2012, 08:26
ja pierdziele....ta kobieta mnie normalnie rozwala... I po ch... w zoologicznym pracuje ????? :/

Atrax Robustus
05-07-2012, 08:35
I wszystko jasne...

- sklep bez adresu i telefonu.
- pajak zdechl,
- facet wraca z urlopu, niczym w serialu wenezuelskim :D
- wszyscy swiadkowie zajscia nie zyja, albo sie ulotnili.
- zlo zostalo pokonane i musi oddac dobrym duchom 5 dych :]


A ja wciaz nie wierze w to zajscie ze szczurem...moim zdaniem to sciemka.

Korgan
05-07-2012, 08:43
o qrcze ominolem taki wazny watek ;D
W zdarzenie ze szczurem i ptasznikiem nie wierze szczurdośc szybko zargryzł by prasznika albo odwrotnie. Wogule smierdzi sciemą bizkiters już kiedys pisał ciekawe chistorie na forum podczas wczesniejszego pobytu pewnie niektórzu pamietają g. rosee w piwnicy która zezarła mysz itp. ;) POZDRAWIAM

Jimbo
05-07-2012, 09:17
Też mi to wygląda na ściemę. Po pierwsze akurat kolega bizkiters był przy tym jak mu dawała szczura i akurat o dziwo zjawił się idealnie, gdy wracał sprzedawca. Poza tym wogóle jakaś bzdurna ta historia.

Ale muszę wam powiedzieć, że ostatnio w zoologicznym widziałem jak baba podała pająkowi małpę, bo powiedziała, że to ptasznik pawiani, więc żywi się pawianami. Co ciekawe, pająk zjadł całego pawiana, zostały tylko zęby, pazury i dupa.

Kendzierzawiec
05-07-2012, 10:31
może bizkiters prubuje przbić punkersa(kiedyś pisal tu częto) w rużnych chistoryjkach. :DD hehe. cokolwiek. właśnie mi coś zaśmierdziało, ten szczur jak szef przyjechał jeszcze tam był ?? blee. nieważne. hehe. pamiętacie jeszcze punkersa ?

Befsztyk
05-07-2012, 11:41
heh nie chce sie czepiac, nie chce mowic , kto klamie (no powiedzmy koloryzuje:) ), a kto nie, ale nigdzie nie bylo mowy o tym, ze bizkiters byl akurat gdy kobieta wrzucala szczura.
Jednak faktycznie historia jest dosyc dziwna, co nie zmienia faktu, ze jak tylko sobie taka sytuacje wyobraze, to mi adrenalina skacze...

bizkiters
05-07-2012, 12:06
chcesz atrax adres jest to w radomiu tam gdzie jest supermarket billa i na targu.wiesz gdzie to jest?nie wiem jak ci dokładnie opisać......

bizkiters
05-07-2012, 12:10
ej wy przecież to ja masters punkers a potem bizkiters nie wiecie że to ja?
zwrótcie uwagę na to że kończy się wszystko na ers-bo ja takie lubie ksywki!!!!!!!!!!!!!!!!!

bizkiters
05-07-2012, 12:12
wiem że mnie nie nawidzicie za to ze wymyślam głupie historyjki...........ja tam was lubie!!!!!!!!!fajni jesteście!!!!!!!!!!!!

alice
05-07-2012, 12:35
bizkiters ile ty masz lat? bo nie pamietam na jakim etapie dorastania dzieci maja wyimaginowanych przyjaciol itp

Kendzierzawiec
05-07-2012, 13:08
hehe. Tak byślałem że to ty jesteś punkersem, tylko on wymyśla takie chistorie. hehe. Ale przynajmniej to coś innego niż... muj pajak zapjęczynował wejście do kryjówki i niezjadł podwieczorku i kolacji, chyba mi zdechnie pomocy!!! hehe.

PaWeL^
05-07-2012, 13:34
czesc

Witam Punkers !! może wymyślisz jakąś inną nową histroryjke bo tą z tym ptaszorem który zabil mysz i która została zawinięta w pajęczynke (spleśniała) w chłodej piwnicy nie zapomne do końca życia :] buehehe, albo tych dowcipów o ptaszorach :)) :p

pozdro

Metus
05-07-2012, 13:53
tak z drugiej strony to bylbym w stanie uwierzyc w ta historyjke.....Juz nie raz slyszalem o tym, ze wlasciciel sklepu wyjezdza a zastepuje go ktos zupelnie przypadkowy. Taka sobie przypadkowa osoba mogla naczytac sie o "krwiozerczych bestiach" co zabijaja wszystko co stanie im na drodzie no i podac ot tak "malutkiego" szczurka.

bizkiters
05-07-2012, 14:25
heh najpierw odpowiem na pytanie alice-alice ja jestem młody i mam 13 lat
spoko panowie jeszcze wymyśle jakąś historyjkę o ptaszorach i kawały hehe a pamiętacie jak ptasznik mnie ugryzł i opisałem ten żart?hehehee

PaWeL^
05-07-2012, 14:32
czesc

dawaj jakies dowcipy ;) bo jak wtedy przeczytalem ten twój o 2 ptaszorkach przy pelni księżyca to plakalem - tylko nie wiem z czego ? czy z śmiechu czy z .... ?

pozdro

Mc.Luka
05-07-2012, 14:48
ja nie zapomne jak dziewczyna napisała post,w którym żaliła się, że pterinohilus murinus uje..ł ją w tyłek...hehee

Atrax Robustus
05-07-2012, 14:56
Monika :)
NIE SMIEJ SIE !!

Pozniej juz tu nie pisala :>

Befsztyk
05-07-2012, 21:20
toś mu, aLICE, pojechała...

Befsztyk
05-07-2012, 21:39
heh po przeczytaniu postów doszedłem do wniosku, że baaardzo wiele mnie ominęło gdy jeszcze nie bawiłem się w to forum :) Z ciekawości poszukałem postu Punkersa o pająku i myszce i o mało nie spadłem z krzesła :D A jak poczytałem do tego odpowiedzi, to mam nadzieję, że nikogo śmiechem nie obudziłem :)) Buahahaha Krokodyl Atraxowi kartofle podjada :) heh Biztikers : dlaczego wymyślasz teraz takie smutne historie skoro masz dar do znacznie weselszych ? :D

bizkiters
06-07-2012, 02:12
spokojnie panowie wymysle jakies śmieszne może dzisiaj ale zobaczymy.....
aha sorka ale ja mam 14 lat bo tamten post w pospiechu napisałem.....
dzisiaj poczekajcie pare godzin dopiero wstałem......może gdzieś tak o 15
napisze zwariowany post......pozdrawiam was wszystkich hehehe

bizkiters
06-07-2012, 02:42
aha i wrazie czego gdyby administrator usunął by mi post to bede pisać na forum other

walter
06-07-2012, 04:03
... co to znaczy "forum other"? ...

bizkiters
06-07-2012, 04:25
to znaczy że forum nie związane z terrarystyką

Mc.Luka
06-07-2012, 05:59
wcale się jaj nie dziwię, że przestała psać- nikt jej w sumie ni pomógł, a tylko wyśmiał - szkoda dziewczyny...

Befsztyk
06-07-2012, 06:43
nie no...Biztikers...jak masz pisac takie pierdoly jak ten "niezwykle zjawisko" , to lepiej nic nie pisz...Wczesniejsze posty byly smieszne, ale ten tragiczny.... Lepiej milczec, niz mowic tylko po to, aby sie odezwac...

bizkiters
06-07-2012, 07:31
wiem

alice
07-07-2012, 07:17
dzieki za odp wczesniej wspoczylam sobie do spisu terr(o)rystow jaki tu powstal takze sie dowiedzialam w kilka minutek po napisaniu posta :)
swoja droga fajne historyjki, nie myslales o pisaniu jakis opowiadan?
tylko next tajm napisz wczesniej ze to zarty bo zaczelo mi sie tak "milo" (znaczy zainteresowalo mnie) czytac a pozniej takie zakonczenie lekko mnie wqrzylo :P

alice
07-07-2012, 07:23
z lekkim opoznieniem:

dzieki bizkit za odp wczesniej wspoczylam sobie do spisu terr(o)rystow jaki tu powstal takze sie dowiedzialam w kilka minutek po napisaniu posta ile latek sobie liczysz :)
swoja droga fajne historyjki gdybys troche popracowal, nie myslales o pisaniu jakis konkretnych opowiadan?
tylko next tajm napisz wczesniej ze to zarty bo zaczelo mi sie tak "milo" (znaczy zainteresowalo mnie) czytac a pozniej takie zakonczenie lekko mnie wqrzylo :P i chyba w sumie nietylko mnie jak czytalam posty.

swoja droga gdzie te kawaly o ptasznikach? do dzis znam tylko jeden o pajakach:

czarna wdowa mowi do swych dzieci:
- wiecie po waszym ojcu mam tylko jedno mile wspomnienie
NIGDY NIE JADLAM NIC ROWNIE PYSZNEGO ;)

Robson
31-07-2012, 21:30
punk's dead tommorow when i kick your ass............
poza tym zajechaniefajna historyjka niczym telenowela meksykanska :-)

Robson
31-07-2012, 21:31
punk's dead tommorow when i kick your ass............
poza tym zajechaniefajna historyjka niczym telenowela meksykanska :-)

42d3e78f26a4b20d412==