PDA

Zobacz pełną wersję : niezwykłe zjawisko



bizkiters
06-07-2012, 03:22
mój kumpel powiadomil mnie że jest nowo odkryty gatunek ptasznika!!!!!!!
jest to powstały wynik przez samca pterochinusa murinusa z samcą haplopelmą lividum!otóż to haplopelma zjadła pterochinusa i zostawila kokon.urodzil sie pajączki jednak nie był to ani pterochinus murinus ani haplopelmy lividum.był to nowy gatunek pająka szybkiego,agresywnego i dużego!dziś pozostał jeden egzemplarz tego ptasznika.wiadomo jest że ptasznik ma takie cechy jak pterochinus i lividum.jego długość nóg tego ptasznika to 0,5metra wysokość i długość odzwłoka 45cm.tego ptasznika nazwano chlysternatum scalliscium!!!naukowcy w poszukiwaniu nowych gatunków znależli go w tajwanii i go władowali w szkrzynkę.ptasznik zdechł ponoć był bardzo stary lecz naukowcy twierdzą że gdzieś jest kilka gatunków tego pajączka panieważ ten ptasznik pozostawil po osobie kokon i teraz naukowcy szukają pajączkow..

Korgan
06-07-2012, 03:34
sory ale to ma byc smieszne?

Murinusek
06-07-2012, 04:05
bizkiters juz szczerze powiem ze denerwuje mnie te twoje smieszne i nieprawdziwe historie

bizkiters
06-07-2012, 04:31
wiem że niektórych to wkurza a niektórych rośmiesza a niektórych nie naprawde sorka dla tych którzy sie na mnie wkurzaja.........pózniej napisze cos śmiesznego bo ja jestem niewyspany i nic mi nie przychodzi do glowy............naprawde sorka dla tych których wkurzyłem.....napisze cos smiesznego jak mi coś przyjdzie do glowy...

redknee
06-07-2012, 04:47
bizkiters uspokuj sie z tymi pierdolami !!!!!!!!!!mamy tego dosyc i wacale nie jest to ciekawostka tylko jakas bajka dla twoich kolegow z podworka !!!!!!!!!!!!!!!!!

Awikularia
06-07-2012, 04:55
To dowodzi dużego znawstwa w kwstii ptaszników... Sparowanie H. lividum i P. murinus w ich naturalnym środowisku... :P:P:P:P:P. Bo obydwa te gatunki żyją na terenie Polski... Malutki, najpierw troszke poczytaj o ptasznikach, a dopiero potem wymyślaj historyjki... To tak jakbym ja nagle zaczęła się wymądrzać na jaszczurkach lub wijach... :/

bizkiters
06-07-2012, 05:16
ja już dawno czytałem o ptasznikach mam nowet jednego ptasznika kedzierzawego i mam ksiazka pawła cieslaka

Murinusek
06-07-2012, 05:20
O to duzoooo, zajebiscie duzo wiesz nie........

Befsztyk
06-07-2012, 06:38
no cóż...Biztikers....jak sie bardzo starasz wymyslec cos bardzo smiesznego to ci to wtedy widac baaardzo nie wychodzi...To bylo glupie :/ Wrecz, jak to okresla Mc.Luka, żałosne. Nie kwestionuje ewentualnej wiedzy na temat pajakow, bo rozumiem, ze ten topic to zart... Ale...daj spokoj :/

redknee
06-07-2012, 06:43
bizikiters, ze masz ksiazke cieslaka (pewnie nawet nie przeczytales, tylko ogladnoles zdjecia) i jednego ptasznika to nie znaczy ze jestes takim za jakiego sie uwazasz na tym forum !!!!

Befsztyk
06-07-2012, 06:49
heh :) Red :) nie przesadzaj :) przeciez sie chlopiec nie wywyzsza... :)

bizkiters
06-07-2012, 07:30
ja książke cieślaka przeczytałem dawno całą kiedy miałem 13lat

Bujal
06-07-2012, 07:38
dawno... to znaczy kiedy? w ubiegłym roku, a może kilka miesiecy temu?
Lubisz bajki kolego ! Powinieneś sobie raczej kupic Baśnie Andersena ;)

PaWeL^
06-07-2012, 07:52
czesc

normalnie Bizkiters jestes lepszy od Andersena :))) napisz maila do Ericha von Danikena :d moze razem napiszecie jakąś książke - najlepiej o zmutowanych ptasznikach porwanych przez ufo :p albo lepiej powinienes prowadzic program "niedowiary" :))

pozdro

Befsztyk
06-07-2012, 11:17
powinien popracowac nad druga czescia "ataku pająków"......ten sam poziom :)

redknee
06-07-2012, 11:20
no i dalej masdz 13 lat :)

bizkiters
06-07-2012, 12:05
może.......ale to będzie bardzoooooooooo pózniej moze w zimę? albo w jesienią?......ale ja naprawdę mam 14lat!!!!!!!!!!!urodziłem sie 27marca w roku 1989!!!!!!!!!
a co do bajek nie czytam tylko takie gazety jak metal harmer czy dosdedos
o skateboardingu albo w wolnych chwilach czytam komiksy z lobo

neo
06-07-2012, 12:17
Ale matal hammer nie jest o skateboardingu zenuś

neo
06-07-2012, 12:20
A jak patrze na twoje opowieści z krypty to niewiem czy śmiac sie czy płakać ze na świecie są takie oszołomy.

neo
06-07-2012, 12:25
Aha i jeszcze jedno niewaz mi sie iść na terrarystyka.com.pl bo mnie wyrzucą za komentarze twoich historii

redknee
06-07-2012, 15:48
to twoje "niezwykle zjawisko" to nie jest zjawiskiem tylko jedna wielka dupą !! chyba taką jak ty !

Miszqa
07-07-2012, 02:39
delikatnie mówiąc nuda:p

Kendzierzawiec
07-07-2012, 03:12
SKASUJCIE TO WSZYTKO OD GÓRY DO DOŁU. bo teraz nietylko to co wygdywał bizkiters jest biedne. ehhh....

bizkiters
07-07-2012, 04:10
ale neo mi chodzi o gazetę skateboardingową dosdedos a nie metal harmer!! i wypraszam sobie przezywania neo bo nie masz kultury do ludzi!!
a ty redknee sam jesteś dupa bo umiesz bluzgać tylko na forum!!!!!!!!!
a umiesz redknee chociaz na snowskate ollie z kickflipem?słaby jesteś redknee!ja to mam kulture do ludzi i czasami siedze przy komputerze a tak na dworzu we wsZystkim gadam i jeszcze nikogo nie przezywałem tylko ciebie redknee żeby ci wbiło sie do łba!!znacie mnie tylko na forum a tak naprawde?w ogóle.dobra spadam z tego forum.a tak nie bede wam przeszkadzał i tak dalej..nara wszystkim...........................

neo
07-07-2012, 04:35
Hehe widzicie pozbyliscie sie go bez banowania :P tylko sie odezwałem:>

Korgan
07-07-2012, 06:37
hehe mysle ze niedługo wróci a narazie papa. :)

Murinusek
07-07-2012, 06:41
o widze ze bizkiters mocny jest hehe, a jak sie obraza, pewnie lubiany, i ze ktos nie umie jezdzic na desce to nie znaczy ze jest do dupy, redknee reprezentuje soba wiecej niz Ty, przynajmniej nie sciemnia

bizkiters
07-07-2012, 06:50
redknee potrafi tylko bluzgać i tyle hehehe ja się nigdy nie obrażam ale pamiętajcie jeszcze tu wróce

neo
07-07-2012, 07:06
Spoko ale wróć w innym wydaniu bardziej hmm.....prawdziwym :P

bizkiters
07-07-2012, 07:51
jasne wróce w innym w wydaniu ale moje przezwisko już nie będzie na ers....................

Korgan
07-07-2012, 08:08
miało cie tu nie byc :P

Atrax Robustus
07-07-2012, 13:19
Oooo... nie wiedzialem, ze tu na forum, bizkiters kreci kolejna czesc American Pie... niezle.


bizkiters -> Na sile nigdy nikogo nie rozsmieszysz...ludzie, ktorzy osiagali najwiekszy sukces w tym fachu, nie wysilali sie specjalnie. Oni po prostu sa smieszni. Poza tym, z kawalami wpadaj na forum: "Na kazdy temat", (jezeli masz cos inteligentnego...).

wszyscy -> Nie zwracajcie uwagi na posty bizkitersa, jezeli wywoluja w Was zlosc. Posty nie na temat beda od tej pory kasowane (ten jeszcze zostawiam).

Wszystkie te watki "dla jaj" to prowokacje i maja na celu wywolanie negatywnych emocji wsrod forumowiczow, co wyjatkowo bawi prowokatorow. Bo dla takich, nie ma nic przyjemniejszego, niz czytanie, jak ludzie oburzaja sie z powodu jakiejs glupiej historyjki. Gdybym to ja bym autorem tego postu, to teraz smialbym sie, ze udalo mi sie tym kogos zdenerwowac :)


Na forum koniecznie powinna byc luzna atmosfera. . . staram sie, aby to forum nie bylo klasztorem. Jednak nie robmy tu przedszkola, bo bardzo podobna historie uslyszalem wczoraj od MOJEGO MALEGO KUZYNA, KTORY MA 6 LAT ! ! ! Opowiadal mi miedzy innymi o wezu, ktory zlamal noge... Czytajac te badziewia o nowym gatunku pajaka, czulem sie tak samo, jak gdy sluchalem opowiesci kuzynka

Zamykam ten watek. Aha: "luzowanie" sie na sile, to tez glupota, bo wydaje mi sie, ze w kazdym watku padaja wesole odpowiedzi, a jak ktos chce leczyc monotonnosc postow, powtarzajacych sie co chwile, to niech wrzuca ciekawostki... ja niedlugo chyba tez tak zaczne (porozmawiamy sobie o skakunach np.).

42d3e78f26a4b20d412==