PDA

Zobacz pełną wersję : torf



bizkiters
10-07-2012, 07:26
siema!!czy zdarzyło wam się tak że brachypelma albopilosum(nieraz sie zakopuje)
zakopywała się gdy było wiecej torfu a jak sie zmniejszyło to niezakopywała się?
jeśli kupie wiecej torfu i włoże do terrarium albopilosy to ona będzie się zakopywać?
dziękówa za odp

PaWeL^
10-07-2012, 07:31
czesc

:o normalne jak bedzie miala malo torfu to nie bedzie miala jak sie zakopac !! niektóre ptaszniki są "dziwne" np. moja B.Angustum zakopala sie w kostce kokosowej i nie widzialem jej od samego początku kiedy ją qpilem - o tym ze zyje dowiaduje sie tylko po zniknięciu pokarmu :))

pozdro

Hari
10-07-2012, 07:57
Po co podloze??? Trzymaj na szkle to nie powinna sie zakopywac.

Math
10-07-2012, 07:59
ja mam substrat kokosowy. Gdy bylo go sporo to albopilosa okopala sie okropnie i w cale jej nie bylo widac. Poza tym caly czas tam siedziala. jak jej nieco ujalem podloza to i tak i tak sobie to uzadzila jak chciala, w konsekwencji na norke tyle ze plyciej :)),

Natomiast moja geniculata czesc scian naczynia wytapetowala sobie podlozem ...i wyglada to dosc smiesznie

Math
10-07-2012, 08:01
tak trzymaja pajaki w niektorych sklepach zoooologicznych

Atrax Robustus
10-07-2012, 08:27
bizkiters -> zacznij pisac cos na serio, bo watki beda konczyly w taki sposob, jak np. ten.

Rownie dobrze moglbys sie zapytac: czy zdarzylo sie wam, ze pajak podrapal sie po tylku 4 razy, a potem wlazl na szybe i z niej zlazl?

42d3e78f26a4b20d412==