PDA

Zobacz pełną wersję : co to za pajunk?



alice
26-07-2012, 05:59
"Wyglada tak: Nogi ma pomaranczowo-czarno-biale, wielka dupe, Wzorek na "plecach", ma ze 2 cm dlugosci, spasiony jak nie wiem co, ma dwa ogromniaste zebiska, ;p i popierdala jak glupi... W zyciu nie widzialam tak szybkiego pajunka hehe
Czym ja mam go nakarmic i skad to wziac?? oo jaaa On zdechnia zamin Iwona go dostanie;///"

to cytat qmpeli co zlapala takowego i chce go dac w prezencie rpzyjaciolce co chce zaczac hodowac ptaszniki ale chce zaczac od mniejszego :D
w sumie nie wie czy skacze czy nie, wiec nie wiadomo czy skakun czy cos innego, pewnie wyjde na idiotke bo skakuna to jeszcze w zyciu nie widzialam a nie posiadam tej ladnej xiazki o pajakach domowych
(ma ktos moze namiary gdzie ja dostac?)

w sumie pytanie dotyczy jak mu urzadzic sloik - terrarium :)

pozdrowki

nokeg
26-07-2012, 08:32
wypuśćcie biedaka, w takim trrarium długo nie pożyje, na początek kupcie jakiegoś ptasznika typu kędzieżawy albo czerwonoodwłokowy, 2,3 lub 4 wylinka bo są małe wtedy:-) bardziej sie ucieszy niż ze zwykłego pająka złapanego na strychu:-) a takie ptaszniki kupicie bardzo tanio

Atrax_Rabbit
26-07-2012, 12:24
lub mozna chodowac pajaczka domowego "kontnika" praktyczne nic nie potrzebuje z wiekrzych wymagan tak samo jak z pokarmem

alice
26-07-2012, 13:18
huh sprawa numer 1,2, 3 itp... ja hoduje ptaszniczki narazie 3 jutro bedzie 4ty, qmpela piszaca do mnie te slowa mieszka 600km ode mnie czy ile tam ja mam nad morze, wg rady atraxa jej przyjaciolka chciala zaczac od naszych polskich pajaczkow, wiec zlapala jej takiego i nim jej go wreczy chcialaby wiedziec co ma z nim zrobic...
pajaczek przezyje i nawet dluzej niz niejeden na klatce schodowej - przynajmniej nikt go nie zrowna ze sciana i tynkiem :/

jasny
27-07-2012, 14:08
ten pajak w/g opisu to najprawdopodobniej potomek dinozaurów
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==