PDA

Zobacz pełną wersję : Imperator ... biegający luzem w samochodzie :P



Świętol
27-07-2012, 14:16
Był piękny, deszczowy poranek ... spakowałem graty, w samochód i do szkoły. Przed ostatnią lekcją ... wpadam do domciu, biorę imperatora w boxa i z powrotem do szkoły (pytacie po co mi skorpion w szkole? miał ze mną skoczyć do zoologika po budzie :P ). Dzwonek .. alleluja!! Weekend!! Wpadam do samochodu, wołam kumpli. Chłopaki ładują się do samochodu, a ja lukam do boxa... czegoś tam brakuje... w życiu niewidziałem żeby ktoś tak szybko z samochodu wysaidał jak chłopaczki z mojej klasy :P
Podjeżdzam do domu, wysaidam... latarka, penseta, box i szukam ... wymontowuję fotele (to nie maluch ), przegrzebuje bagażnik ... każdą dziurę oglądam. Poddałem się po 2 godzinach. Wstawiłem furke do garażu żeby utzrymac temperaturę (nagrzałem jak chory w samochodzie). Po zmroku wpadałem co godzinę sprawdzić czy nie wylazł ...
22:00 Imperator wychodzi spod tapicerki (tam gdzieś za pedałami siedział).... Qde tyle nerwów mnie to kosztowało!! NASTĘPNYM RAZEM 100 RAZY SPRAWDZĘ CZY BOX JEST DOBRZE ZAMKNIĘTY !!

(takie przygody z terrarystów w Tarnowie mam chyba tylko ja :P)

MaJSteR
28-07-2012, 03:53
z dupy wezmę Twój nr gg :P

Jimbo
28-07-2012, 05:14
Majster - kliknij na jego xywkę, pokaże się profil i tam masz jego numer gg.

Salem
10-10-2012, 08:30
tak ale to trzeba mieć mózg, a nie połówkę orzeszka :)

42d3e78f26a4b20d412==