PDA

Zobacz pełną wersję : !!!!!!!!!!!PrOdZiŻ!!!!!!!!!!!



michał nierodzik
27-07-2012, 15:58
Zaszedłem diśaj do zologicznego zadadałem z znajomą sprzedawczynia a ona mi powiedziła ze przyszła dzisaj do niej kobieta wystraszona i powiedziła ze znalazła u siebie w domu obrzydliwego owłosionego pajaka i przykryła go prodzizem do ciasta mówiła ze ledwo sie zmieścił i maił włoski blond w zologicznym powiedzilei jej ze niechca takigo pajak powiedzieli jej zeby go wypusciła lub zabiła!!!!!! zdenerwowałem sie i pytałem skad ta pani była >sprzedawczyni powiedziła ze żadnych danych nie zostawiła i powiedziała ze go przez okno wywali lub zabije niewiem co robic wziołbym ja do hodowli ale mam zerowe szanse zeby te kobiete głupkowata znaleść
napiszcie co o tym myslicie co mam z tym zrobic
mój nr gg:4144141

Jimbo
28-07-2012, 02:34
Myślimy, że masz bujną wyobraźnię.

michał nierodzik
28-07-2012, 02:38
boardzo śmieszne ja mówie prawde!!!

MaJSteR
28-07-2012, 03:41
teraz już nic nie możesz zrobić <niedowiarek>

MaJSteR
28-07-2012, 03:49
zresztą ja miałem podobny przypadek... mój stary pracuje w firmie, która otrzymuje transporty z cieplejszych rejonów europy gdzie np. występują tarantule. jak mój stary mi opowiadał to powiedział, że jak był w magazynie to widział takiego włochatego, większego od mojego(b. albopilosum L7) pająka i zdeptał go. stwierdziłem, że mój stary to ***** ':|' i nic już nie mogłem zrobić. nie zdrapie go przecież z podłogi i nie poczekam aż przy wylince się naprawi... tak samo Ty też już nie naprawisz pająka, którego zabiła ta baba... a tak w ogóle to ta baba albo wyolbrzymiła sytuację(pająka) albo jej sąsiad hoduje ptaszniki i jakiś uciekł jakimś cudem do niej albo pracuje(lub prędzej mieszka :P) w firmie takiej jak mój stary...

dziekuję za uwagę...
Pozdrowienie!

Jimbo
28-07-2012, 05:17
No co ty, pająk większy od prodiża :)) Ma włoski blond, chciałeś pewnie zasugerować, że to Theraphosa Blondi, ale ona niestety nie ma włosków blond :))

michał nierodzik
28-07-2012, 05:35
przysiegam ci Jimbo ja tego nie zmysliłem mówie to co mi powiedzieli ja nic nie sugeruje niepisz nic wiecej bo mnie denerwójesz możesz niewierzyć ale to tylko twoja sprawa !!

neo
28-07-2012, 06:56
Bizkiters???? Denerwójesz to ciekawe stwierdzenie mnie uczyli ze pisze sie denerwujesz, po pierwsze Prodzisz raczej jest spory wiec ten pająk musi byc strasznie stary, po drugie T.Blondi niema blond włosków tylko brunatne, o lie wiem to mało ptaszników ma blond włoski chyba ze sie ufarbował :P.

Buehehehe nieźle sie uśmiałem czytając to.

Terrariko
28-07-2012, 08:47
przeciesz kędziorki mają takie blond włoski!!!!!!!1

mAYh3m
29-07-2012, 01:38
Ojj... dajcie juz spokoj chlopakowi.

Moze on mowi prawde, a tamta baba w sklepie nie, bo byla naprana po poprzedniej nocy jeszcze i jej z czapy nie zeszlo, albo razem z kierowniczka na zapleczu trzaskaja tanie wina ;)

Ja rowniez slyszalem wiele niedorzecznych i dziwnych rzeczy. I gdybym je tu opowiedzial wysmialibyscie mnie, ale one naprawde mialyby miejsce.

Swiat jest pelen niespodzianek panowie :)

Pozdrawiam all,

42d3e78f26a4b20d412==