PDA

Zobacz pełną wersję : help me!



Vino
28-07-2012, 14:05
Maly Vagansik spadl mi z biurka na ziemie, byl w takim opakowaniu po lekarstwach szklanym, teraz sie nie rusza, cz to moze byc jakis odruch obronny, czy moze byc juz po nim?

Psalmopoeus
28-07-2012, 14:12
Może być już ponim:/ mi też sie to raz zdażyło.

Jimbo
28-07-2012, 14:33
Sprawdź. Podmuchaj na niego, dotknij go czymś. Jak się nie poruszy, to znaczy że dead.

evelman
28-07-2012, 14:35
szczere kondolencje...:(

Vino
28-07-2012, 14:39
na nic nie reaguje:( martwy:( ide sie pociac....zegnajcie

mAYh3m
29-07-2012, 01:48
Ty sie nie tnij, tylko zamow sobie nastepnego pajaka.

Powiem Wam szczerze, ze ja juz nie wiem czy to jest jakas mania, odruch bezwarunkowy czy normalnie uczucie macierzynstwa ;)

Jak robie cokolwiek w otoczeniu mojego pajaczka to tak cholernie na niego uwazam ze o rany.

Pamietam raz jak prawie spadlaby mi na ziemie moja A.Geniculata to jak ja zlapalem w ostatniej chwili i odlozylem do faunaboxa to myslalem ze serducho mi wyskoczy.
Taki lomot w piersi ze o cholera.

Pozdrawiam,

Karcharoth
29-07-2012, 02:32
na moje maluchy też chucham i dmucham żeby tylko im sie coś nie stało :)

yiuldyn
30-07-2012, 02:26
Mi upadła geniculata! Z tydzień temu z około póltora metra i nic jej nie jest! to twarda sztuka była po 6 wylince! O dziwo nic ani nóżka jej się nie złamała nic! Powiem wam że jak by mi jakiś pająk noge stracił albo padł to bym skończył całkowicie z ich hodowlą. Bo nie chciał bym ich krzywdzić!

Kafares
30-07-2012, 12:55
WItam! Mój p. cambridgei spadł zaraz z 60 cm na "deche" i nic mu nie było a był po 4 wylince. A co do rezygnacji z hodowli w razie śmierci zwierzaka to też miałem taką sytuacje gdy mój pierwszy pająk (malutka b.boehmei) po tygodniu od przyjazdu mi uciekła i na drugi dzień znalazłem ją marwtą w pojęczynie domowego pająka, byłem bliski zrezygnowania ale bardziej doświadczeni koledzy na forum powiedzieli żebym się nie załamywał i kupił nastepnego. Posłuchałem i dziś jestem szczęśliwym właścicielem 5 ptaszników:-))))) Dziękuje wam wszystkim!!!!

Pozdrawiam wszystkich terrarystów
************************************************** *******
Psalmopoeus cambridgei x2 L5 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
Aphonopelma seemanni L1 - Pipek

42d3e78f26a4b20d412==