PDA

Zobacz pełną wersję : Tak z ciekawosci



ThC;-)
02-08-2012, 09:34
Chcialbym zebyscie wymienili mi codzienne obowiazki przy terrarium a byc moze przy samym ptaszniku?? bede wdzieczny za odpowiec

Terrariko
02-08-2012, 09:44
codziennie:
- zobaczyć czy pająk nie zdechł
- sprawdzić temperaturę
-sprawdzić wilgotnośc (spryskać)
- dolać wodę do miseczki
- pooglądać zwierzaka i zobaczyć czy niema nic niepokojącego w jego zachowaniu lub wyglądzie
-nakarmić (w wyznaczonej dacie a nie codzień chyba że to młodziutki to muszkę na codzień)
co pół roku:
-wyczyścić terrarium
-zmienić podłoże
- oczyścić terra z roślinek i wsadzić nowe (chyba że niemasz roślinek)
-podziękować Bogu że stwożył tak znakomite zwierzaki:) sorki za ortografię ale wiecie:)

Atrax Robustus
02-08-2012, 09:48
1. Zwilzyc terrarium (to zalezy juz od gatunku)
2. Nakarmic (ale to juz niecodziennie).
3. Posprzatac (tez niecodziennie).
4. Wlaczyc zarowke.
Hmm.. to chyba tyle. Okolo 65 sekund zabawy :-)

farciarz
02-08-2012, 09:54
Nie można powiedzieć codzienne obowiązki!!!. jak pająk jest mały to poprostu karmisz go co drugi dzień i co drugi dzień masz likwidować resztki papu w terra ,a im pająk starszy tym żadziej to robisz i to są twoje obowiązki (czasem trzeba zmienić podłożę),ale jeżeli chcesz go chodować dla przyjemności(zapomniałem o wodzie hehe)to bedziesz miał obowiązek obserwowania go kilka razy dziennie 11;D

ThC;-)
04-08-2012, 01:39
dziekowka dziekowa ;-)

GALN
04-08-2012, 18:08
Ja inaczej ci doradzę żyjesz sobie jak do tej pory a jak ci się przypomni dolewasz wody pająkowi dajesz jeść posprzątasz i znowu zapominasz że go masz :) do następnego razu hehehe ;)

nokeg
05-08-2012, 08:32
daj go w takie miesjce żebyś nie zapomniał o nim na dłużej

Hari
05-08-2012, 12:50
Obowiązki!

Rano:
-otworzyć terrarium, wyjąc resztki, wyjąc ptasznika, postraszyc teściową (ew. kogos kogo nie lubimy), schowac ptasznika, zamknąc terrarium.

Wieczorem:
-otworzyc terrarium, wrzucić teściową (ew. kogos kogo nie lubimy), zamknąc terrarium.

Rano:
-otworzyć terrarium, wyjąc resztki....itd....

talullah
05-08-2012, 17:17
Tylko nie stawiaj go w lecie na otwartym słońcu (w ogóle unikaj okna). Możesz w ten sposób go upiec.

Robson
05-08-2012, 18:42
hehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehe
poprawiles mi humor....

GALN
06-08-2012, 08:29
No właśnie ja trzymam wszystkie w barku mają tam ciepło i przytulnie.

daczan
16-08-2012, 08:26
ja to wprawdzie o roznych porach ale zagladam co najmniej raz dziennie czy pajak nie wyparowal (co jest malo mozliwe) czy zyje i czy zjadl jesli mu cos wrzucilem no i dorzucic troszku wody co by nie usechl ;) no i jak juz go widze to zawsze mu mowie dzien dobry i pytam jak minela nocka ;) czasami mu kawaly opowiadam i sie zwierzam (i tak nikomu nic nie wygada)
pozdroofka

42d3e78f26a4b20d412==