PDA

Zobacz pełną wersję : Uczieczka prosze o pomoc



l0k
03-08-2012, 02:09
Wczoraj w samo poludnie uciekl mi boehmi (dosyc duzy bo z 5 moze 6 cm cialka). Mam pytanie jak dlugo moze on przezyc w mieszkaniu?
Za odzpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam.

yiuldyn
03-08-2012, 03:33
Szukaj go stary! Zrób kilka pułapek. Do pudełek np: po margarynie powsadzaj kore albo torf i zraś go tak żeby pająk został zwabiony zapachem! Nie wiem czy to skutkuje ale szłyszałem że tak.

Kendzierzawiec
03-08-2012, 05:31
zapach margaryny tak działa na pająki że niemogą sie oprzeć żeby nie sprubować tego "jogurtowego" smaku i lecą do pułapki co sił w nogach. Mówie ci pająki mają dobry węch.

alice
03-08-2012, 09:51
heheheh...

a glownie to szukaj tam gdzie ciemno... za meblami, pod i za lozkiem, za kompem w kablach itp.... tyle wiem o szukaniu pajakow, zolwia czerwonolicego podobnie mi sie szukalo (jeszcze przez 2 tygodnie na telefon bo ja bylam na wczasach hehehe)...

nokeg
03-08-2012, 10:04
ok 2-3 dni przeżyje, puźniej może sie przsuszyć,
weż pudełko po margarynie odwruć je dnem i wytnij wjście takie jak jest w ilgo, połuż na podłoge coś wilgotnego, może być nawet papiero toaletowy, i tak w kilku miejscach gdzie możliwe że będzie sie znajdował i co jakiś czas sprawdzj czy w którymć go niema

albo przywiąć świerszca do nitki i puść go w każdy zakamarek jak nie wruci to albo został zjedzony albo uciekł:-)))

Atrax Robustus
03-08-2012, 10:12
"albo przywiąć świerszca do nitki i puść go w każdy zakamarek jak nie wruci to albo został zjedzony albo uciekł:-)))"
buaahahahaha :D :D :D

Swierszcz na smyczy :]
Respekt...

l0k -> to, ile pajak przezyje, zalezy glownie od warunkow w twoim domu. Szukaj w ciemnych, wilgotnych miejscach. Mam nadzieje, ze odnajdzie sie szybko... oby w ogole sie odnalazl.

Jimbo
03-08-2012, 12:37
Tski duży pająk to napewno go znajdziesz, tylko musisz chcieć. Chyba że masz dom jak z "dynastii".

nokeg
03-08-2012, 12:50
no i niezapomnij wieczorami spryskać ścian w domu! bo wilgotność musi być :-)))

42d3e78f26a4b20d412==