PDA

Zobacz pełną wersję : Co szkodzi, a co nie szkodzi ptasznikowi?



Black Flame
19-02-2014, 09:14
No właśnie. Co szkodzi, a co nie szkodzi ptasznikowi? Mam zamiar zbudować terra z gipsową ścianką (jak ja ją tam wcisnę? Przykleić ściankę z gotowymi elementami do innych?) pomaluję ją farbami akrylowymi (czy one szkodzą) i chyba użyję wikolu (a to szkodzi?) do przyklejenia kawałków kory... i czy dobrym pomysłem jest zbudować terra z gotowym miejscem na legowisko w ściance? (w sensie odpowiednio wyrobiona "norka" wbudowana na stałe)

Black Flame
20-02-2014, 08:52
Dzięki za odpowiedź :(((

Robson
20-02-2014, 18:44
z gipsowa scianka?? przeciez tam bedzie wilgoc okolo 70% pomysl....
farbami akrylowymi - patrz powyzej
kore bys musial "zgrzac" w piekarniku zeby pozniej nie plesniala i bez sensu bedzie zbudowac terra z gotowym miejscem na legowisko, co jak pajak sobie norke wykopie?? legowisko bedzie bezuzyteczne...
lepiej kup jakies szklane terra lub jakis faunabox i juz, nie ma co kombinowac, uwierz mi :)

Black Flame
21-02-2014, 02:21
Co do ostatniego bym się zgodził :P Aczkolwiek fajnie wyglądałoby jak pająk wychodzi z norki urządzonej w stylu "pod korzeniem"... Ale fraby akrylowe nie sa toksyczne i tworzą nieprzemakalną powłokę. poza tym możnabyłoby wszystko ślicznie wycieniować :P A może wybielić to wapnem? xD Dobra. Kłócił się nie będę.

Łuki
26-02-2014, 00:08
gips tam sie rozwali

42d3e78f26a4b20d412==