PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie..:P



Psalmopoeus
12-08-2012, 11:22
Mam takie jedno głupie pytanko,gdzie trzymacie swoje pajączki te spokojne i agresywne(co mają jak niebezpieczny dla człowieka:P)
Ps.ja wszystkie trzymam w sowim pokoju(przebywam w nim najcześciej ucze się,śpie i kożystam z kompa)

neo
12-08-2012, 11:32
Ja trzymam w swoim pokoju na biurku przez to musialem sie wyeksmitowac z pokoju z kompem :D

Psalmopoeus
12-08-2012, 11:43
Sory za błędy ale ucze sie szybko pisać bez patrzenia na klawiature i czasem sie myle:P

talullah
12-08-2012, 11:43
My trzymamy nasze całe pięć pajączków, świerszcze, patyczaki i zoofobasy na parapecie okna, w pobliżu łóżeczka. Lubimy, rano wstając witać się z naszymi "bobaskami". Okno jest z zewnątrz zabezpieczone metalową roletą, która pozwala regulować dopływ światła i chroni przed zimnem, a terraria stoją na poduszce elektrycznej (to na razie prowizorka).

Mysza1983
12-08-2012, 11:50
U mnie terrarium i pudełka z pajączkami, i faunabox z świerszczami stoją na stole, stół ten przynósł mi tata aby kumple mieli gdzie herbata postawić ale został on przezemnie zaadoptowany do innych celów :-).

RAMMSTEIN1
12-08-2012, 12:08
hehehe...fajne pytanko :>. Ale do rzeczy: Moje pajaczki trzymam na polkach oraz na komodzie ( troche mam tych gatunkow :> ). Mniejsze pajaczki trzymam w wiekszym oswietlanym terra w pudelkach po kliszy/moczu gdzie maja wieksza temperature inne poprostu na polkach ;)

Pozdrawiam...

PaWeL^
12-08-2012, 12:11
czesc

ja mam ptaszory (narazie maluchy) na terra z gekonem :p :]

Kendzierzawiec
12-08-2012, 12:15
ja mam je na stole w pokoju. Na stole stoi sobie mata grzewcza i dookoła niej pająki. Pojemniki z pająkami stoją w 3/4 lub 1/2 na macie i mają sie dobrze. :D

Mc.Luka
12-08-2012, 12:27
moje pająki stoją na komodzie na przeciwko łużka ale mam zamiaraniedługo przenieść je na regał gdzie narazie stoi akwarium 80x40x40, które jest puste, i którego chcę się pozbyć.

nokeg
12-08-2012, 12:28
ja mam Identycznie jak Pawel^:-)puki co to dwa pojemniczki stoją, ale będzie ich więcej, jak będą wieksze to będe je trzymał w szafce za szklanymi dżwiczkami, nawet w razie ucieczki któregoś z nich nie wyjdą z szafki :-) mądre no nie:-)

Hari
12-08-2012, 12:33
U mnie czesc pająkow stoi na terra z gekonem, maluszki w terra ze swierszczami, generalnie to po calym pokoju jakeis sa pojemniki z robalami poupychane. Oj malo miejsca... trzeba bedzie kolejne polki pozwalniac, albo w scianie powiercic :D

Kafares
12-08-2012, 14:59
Witam! Co wam bedę pisał, sami zobaczcie:-) (załącznik). Fotka troche nieatualna bo brakuje na niej a. seemanni.

Pozdrawiam wszystkich terrarystów
************************************************** *******
Psalmopoeus cambridgei x2 L6 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
Aphonopelma seemanni L2 - Pipek

walter
13-08-2012, 14:09
A u mnie to wyglada tak jak w zalaczniku :)

walter
13-08-2012, 14:10
... i z drugiej strony ...

nokeg
13-08-2012, 14:44
ja też chcem takie pokuj jak Walter:-) może kiedyś do tego dojade:-)

_INVISIBLE_
13-08-2012, 15:00
Moje ptaszniki sa u mnie w pokoju gdze sie ucze , spie i spedzam tam najwiecej czasu.... :D

alice
14-08-2012, 03:36
Psalmo - dobrze jest kiedys dojdziesz do wprawy :P a literowki sie zdazaja kazdemu mnie w sumie jak sie za bardzo spiesze albo jak mi ktos na rece patrzy hehe i komentuje (np kiedys jak jeszcze chodzilam do i-net cafe "patrz jak ta zapie...la") hehe

a co do pajaczkow to ja chyba mam najwieksze udziwnienie:
1. Boehmei stoi sobie na biurku kolo mnie bym mogla go ciagle obserwowac i rodzinka swoja droga tez zwlaszcza przy sytuacjach jak mnie w domu nie ma i widza pajaka odkurzacz w ruch a potem "a on byl podobny do Tripka" i sruuu do mnie zobaczyc czy moj siedzi w pojemniczku heheheh (tak tak ta mama co najpierw stwierdzila ze nie moze na niego patrzec)

2. Irminia stoi sobie w szafce jaka zwykle ma otwarte drzwiczki i gdzie mam bur..l na kolkach stad trudno wypatrzec ja w tlumie wszystkiego, 2 polki nizej sa 2 vagansy...
dlaczego? heheh bo o tych jeszcze mama nie wie :P

alice
14-08-2012, 03:38
ladna kolekcja.... sztyletow :P hyhyhyhyh

a pokoik - coz robi wrazenie :) ja mojego nei fotografuje ble remont trzeba bo narazie to wyglada jak graciarnia wszystkiego :/

Atrax Robustus
14-08-2012, 05:31
Walter -> Niezle.. ja na razie mam sztylet po dziadku (nietkniety), z 1957 r. z numerem seryjnym :)
Fajny. A hodowla tez niczego sobie :>

Ale przejdzmy do rzeczy. Ja swoje pajaki trzymam w pokoju, w ktorym ucze sie/slucham muzyki/mam komputer. Mam tak "milo", ze piszac na forum, jednoczesnie obserwuje swoje pociechy.
Jednak jak dojda nowe, to trzeba bedzie pomyslec nad czyms innym :)
Psalmopeus -> Ja kiedys tez uczylem sie pisac z zamknietymi oczami, ale czasem zdarzaly sie literowki... teraz juz to nie wystepuje (raczej). Nauczysz sie, tylko patrz w monitor i zapamietuj klawisze, ktore wciskasz, ale to OFF TOPIC... nie zmieniajmy tematu.

Frontside
14-08-2012, 06:16
u mnie ptaszorki i reszta moich zwierzakow mieszka sobie ze mna w moim pokoju gdzie robi sie coraz ciasniej. Czesc malych pajakow stoi na terra z wezem a reszta maluchow jest porozmiweszczana w terra tych duzych ptaszorkow zeby bylo im cieplej :-) a skolei terra z duzymi ptaszorkami stoja narazie na styropianie na podlodze ze wzgledu na to ze nie ma gdzie ich ustawic :-) i musze wreszcie kupic jakis regla zeby je poustawiac :D

Jimbo
14-08-2012, 06:23
Ja też mam wszystkie na biurku, gdzie mam kompa. Nie, sorry, Grammostola stoi w innej części pokoju na podłodze. Reszta na biurku.

Bujno
14-08-2012, 07:54
jak siedze w budzie lub mnie nie ma to trzymam na akwarium gdzie od dołu grzeje i mam temp 27 c a jak siedze w chacie to w na meblach 23 c i bardzo czesto go podziwiam( szkoda ze nie moge go włozyć do łóżka :))) )

Awikularia
15-08-2012, 08:30
A moje pająki na razie stoją na ławie i pod ławą jeden na drugim... Jak to zwykle po przeprowadzkach... A normalnie to stoją na regałach wokół dużego pokoju w mieszkaniu...

daczan
16-08-2012, 08:17
ja tez trzymam w swoim pokoju zeby byc jak najblizej mojej pociechy
dzieli mnie od niego(jej) jakis metr :)
pozdroofka

walter
17-08-2012, 18:15
Przepraszam za off-topic ale nie moglem sie powstrzymac ... :)

ladna kolekcja.... sztyletow :P hyhyhyhyh
TO co lezy na polce, nazywasz ... "ladna kolekcja sztyletow?!?! http://daggers.infopop.net/infopop/emoticons/icon_eek.gif
To sa sztylety przeznaczone do sprzedazy a wiec mniej cenione przeze mnie ... Prawdziwa kolekcja wisi w calej chalupie na scianach http://daggers.infopop.net/infopop/emoticons/icon_biggrin.gif jak w zalaczniku ...

walter
17-08-2012, 18:16
No tak ... zapomnialem o zalaczniku.... juz sie robi.

RAMMSTEIN1
18-08-2012, 02:13
wow :) Walter to robi wrazenie, naprawde super kolekcja :) - mozna jakis wypozyczyc do uzytku na Pani od matematyki ?? :D:D:D:P:P

_INVISIBLE_
18-08-2012, 03:51
Do wyboru do koloru

42d3e78f26a4b20d412==