PDA

Zobacz pełną wersję : takie terra może być??



nokeg
14-08-2012, 09:03
zaniedługo mój znajmoy poprzez mnie kupi B.Albopilosum ok6-7wylinki, jeszcze niema tarrarium ale ma akwarium po rybkach o takich wymiarach: 43x23x28(dł.szer.wys.) troche nietypowe ale to było robione własnoręcznie(amatorsko), czy takie wymiary mogą być?? i czy nie zaduże dla takiego pajączka ?? wentylacja bdzie dobra bo jush wiemy jak ją zrobić, czy kedziorek min L5 może być w takim, on(znajomy)planuje troche większego pająka, ale taką oferte narazie dostałem, chyba że ktos z was ma ok6-7 wylinki SAMICZKE w niskiej cenie??

RAMMSTEIN1
14-08-2012, 09:09
Takie Duuuuuuuze terra na takiego malego pajaczka ??? - niech da go do czegos mniejszego !!

nokeg
14-08-2012, 09:11
tak w ogólni patrząc to powierzchnia jest mnije wicej taka sama jak przy terrarium 30x30x30 tylko w innym kształcie

Atrax Robustus
14-08-2012, 10:16
Pajaka wladuj na razie do czegos malego, jak pojemnik po salacie, albo cos w tym stylu... lub do malego faunaboxa. W tym terrarium nie bedzie sie raczej czul komfortowo. Daj go tam, jak bedzie mial blisko do doroslosci :>

_INVISIBLE_
14-08-2012, 12:01
Troszke za duze terra moze miec klopoty ze znalezieniem pozywienia rownierz...

RAMMSTEIN1
14-08-2012, 12:26
raczej napewno będzie mial trudnosci ze znalezieniem pokarmu ;) do tego ptaszniki trzymane na wiekszych przestrzeniach staja sie bardziej agresywne i wzrasta ryzyko ucieczki pajaka ;)

alice
14-08-2012, 14:22
Atrax zacznij pisac nie po salacie a salatce lub surowce hehehe :P bo sie pozniej ludzie glowia o co chodzi mi dopiero mama po przeczytaniu opisu powiedziala o jakie pojemniczki Ci chodzi hehehe
myslalam ze jestem jedynym niedomyslnym debilkiem ale kilku ludzi juz tez mi zadalo pytanie o jakie pojemniczki chodzi hueheheh

a co do terra i tematu to tak jak juz byla mowa, dobre na doroslego na takiego malca za duze.. moj boehmei nie chcial jesc w pojemniczku po salatce, dopiero w sloiczku po gerberku zaczal jesc :/ on ma jakies specjal wymagania co do malego terra..

pozdro..

nokeg
15-08-2012, 10:49
puki co to nie bedzie w zadnym bo sie kumpel rozmyślił:-)

42d3e78f26a4b20d412==