PDA

Zobacz pełną wersję : Rozmnażanie



Kafares
17-08-2012, 12:06
Witam. Chciałbym rozmnarzać Chromatopelme cyaneopubescens. Moja Chromatoplema jest dobiero po 1 wylince więc mam 50% szans że to będzie samica. Jeżeli to będzie samica to podono najlepiej zapłodnić ją jak będzie dość młoda(oczywiście mowa o pełnoletnim pająku), także samiec powinien być młody, tylko mam teraz problem kiedy mam sobie kupić kolejnego pająka, żeby mieć parke w sam raz do rozpłodu. Mam zamiar kupić dwa osobniki. kolejnym problemem będzie co jeżeli pająk którego już mam okaże się samcem. Tak wiec mam zamiar kupic dwa pokolenia tego gatunku. Prosze o pomoc i z góry dzięki za odpowiedz.


Pozdrawiam wszystkich terrarystów
************************************************** *******
Psalmopoeus cambridgei x2 L6 - Fafik i Kafik
Brachypelma boehmei L7 - Bombik
Chromatopelma cyaneopubescens L1 - Chromik
Aphonopelma seemanni L2 - Pipek

daid
17-08-2012, 12:54
Nie za szybko na takie plany:)

Nurek
17-08-2012, 14:31
jeszcze nie ma co planowac takich rzeczy bo rozmnazac bendziesz mógl najszybciej za półtora roku wienc mozesz jeszcze z ty poczekac

memphis
17-08-2012, 15:05
zakładając że to co masz teraz bedzie samicą to następnego kup o jakieś 4-5 wylinek młodszego z założeniem że bedzie to samiec i jeśli samiec dojżeje to możęsz go dopuszczać śmiało :)
ps. jeszcze tego nie robiłem ale bede sie przymieżał ze smithi jak coś to mnie poprawcie

RAMMSTEIN1
17-08-2012, 15:43
ja przymierzam sie do rozmnazania geniculat, smithi i regalis ( musze poczekac az samice nieco dorosna ;) ) - jezeli chcesz rozmnazac chromatopelmy a Twoje osobniki to beda zalozmy same samce ( ew. samice ) zawsze mozesz dokupi lub wypozyczyc plec przeciwna ;)

Mysza1983
17-08-2012, 16:15
Mam nadzieję że będą potem bardzo mocno atrakcyjne ceny dla bywalców forum :-).

42d3e78f26a4b20d412==