PDA

Zobacz pełną wersję : Hybryda !



Kendzierzawiec
18-08-2012, 11:45
Udało sie ! To znaczy jeszcze nie do końca. Mój vagans zapłodnił samice albopilosum !!
To było piekne !!!!!! Nigdy wcześnie czegoś takiego nie widziałem !! Mam nadzieje że doczekam sie potomstwa i zostane wujkiem ! :D

RAMMSTEIN1
18-08-2012, 12:10
To gratuluje udanego polaczenia ;) - mam nadzieje ze te hybrydy dłuzej pozyja ;)

Korgan
18-08-2012, 12:16
to ze kopulowal nie znaczy ze zaplodnil......

Kendzierzawiec
18-08-2012, 12:16
Też mam taką nadzieje ! Miał juz ktoś doczynienia z hybrydami ? Jestem ciekwy ile pożyją.

mAYh3m
18-08-2012, 12:20
Korgan - bez pesymitstycznych mysli please :)

Mam nadzieje, ze niedlugo bedziesz pelnoprawnym pajeczym wujkiem Kendzierzawiec ;)

Pozdro,

Kendzierzawiec
18-08-2012, 12:22
Zapłodnił zapłodnił ! Widziałem :P. (to znaczy niemoge być pewien że wpuścił nasienie)

RAMMSTEIN1
18-08-2012, 12:33
hybrdy zyja krotko - bardzo krotko, niektore nimfy moga pasc odrazu inne w czasie wylinek wszystko zalezy od warunkow jakie maja ale rowniez i od "uchylen" genetycznych ;P

Atrax Robustus
18-08-2012, 14:04
Hehe
no to bedziesz mial kundelki :) (ale troche gorzej bedzie z ich zdrowkiem, niz u psich kundelkow).

Awikularia
19-08-2012, 04:21
Moja hybryda P. cambridgei&P. irminia (nie ja ja wytworzylam, dostalam w prezencie - jaki jest moj stosunek do smieci chyba juz kazdy na tym foum wie :>) ma rok, zyje, je jak wariatka i nie ma zamiaru umierac. O ile wiem, to jej bracia i siostry takze. Nie wiem, skad sie wziela opinia o slabym zdrowiu hybryd... Znam tez hybrydy innych gatunkow, sa doroslymi okazami i maja sie swietnie...

GALN
19-08-2012, 11:29
Gratulacje Kendzierzawiec .Wszyscy dopuszczają wszystkim się wylęgają
a moja rozea mnie olewa i kokonu brak też chcę się czymś pochwalić :(

Looo
21-08-2012, 23:33
A moge zadac jedno pytanie: po co? W jakim celu tworzycie takie hybrydy?

Awikularia
22-08-2012, 04:13
Jak juz mowilam, ja nie tworze, ja dostalam... Mialam wyrzucic? Szkoda, w koncu to stworzonko zywe... Ale nie tworze hybryd i wedlug mnie sa to smieci. Ani gatunek, ani nic... Ni pies, ni wydra, mozna by powiedziec. Wg mnie tworzenie hybryd przez naukowcow ma jakis tam sens, a na naszym forum raczej takowych brak... Coz, slyszalam rozne zdanie - a to chcieli zobaczyc jak wyglada kopulacja, a akurat mieli pod reka dwa rozne gatunki innej plci, a to chcieli miec kokon, no bo co, inni moga, to ja tez... A potem jest tego smiecia coraz wiecej... ehh...

Looo
24-08-2012, 03:08
I chwala Ci Awi za takie poglady! Zeby nie wspomniec ,ze tylko pierwsze pokilenie wyglada jednakowo, kolejne jest mozaika wszystkiego.....i gwiazdke z nieba temu, kto toto poprawnie zakwalifikuje, i nie da sie nabrac na "nowy gatunek".

Kendzierzawiec
25-08-2012, 15:32
A mnie bardzo ciekawi jak będą wyglądać dorosłe sobniki ! I niezamierzam przestać na jednej chybrydzie. Będze ich więcej ! Jak komuś sie to niepodoba to trudno(mnie to nieobchodzi).

Awikularia
26-08-2012, 04:07
Kendzierzawcu drogi, z kokonu nie wyjdzie ci jeden pajak..... A w najgorszym przypadku kilkadziesiat... I co, bedziesz sprzedawal jako co? Okazy cyrkowe? Czy bedziesz wszystkie trzymal? A moze zrobisz tak jak taki jeden sprzedawca, ze sprzedawal hybrydy P. irminia&P. cambidgei jako czyste irminie? Zastanow sie, czy nie lepiej hodowac czyste gatunki... To jest rownie przyjemne...

Looo
26-08-2012, 04:25
No comment; moze jak Kedziezawiec troche dorosnie, to inaczej spojrzy na hodowle i pojecie gatunku, ponoc rozsadek przychodzi z wiekiem.A poki co to powodzenia w odchowie, jakichs min.500 mlodych kundelkow!

Kendzierzawiec
26-08-2012, 06:30
niebęde sprzedawał, bo ja pająków nie sprzedaje ! Jak ktoś będzie chciał to odemnie dostanie. Tylko będzie musiał sam sobie ponie wpaść. I tyle.

42d3e78f26a4b20d412==