PDA

Zobacz pełną wersję : Pomozcie prosze



Metall
28-08-2012, 12:35
Wiec tak. Kolega ma bardzo ladnego doroslego smaca pajaka nadrzewnego. Niestety nie wie co to za gatunek wie ze pierwsze litery jego nazwy to :
c - pierwsza litera nazwy pierwszego czlonu
s - druga litera nazwy drugiego czlonu


c.... s....

Prosze o pomoc i podanie ewentualnych nazw tego pajaka. Ja pozniej sprawdze na google zdjecie tego pajaka i powiem czy to ten.

MaKeL
28-08-2012, 12:48
Jest ale naziemny Ceratogyrus sanderi :-)

memphis
28-08-2012, 12:51
http://gea.free.fr/ jedyne co moge tu powiedzieć to abyś przejżał dokładnie tą strone bo wsumie tych gatunków jest sporo

RAMMSTEIN1
28-08-2012, 12:53
Nie ma takiego nadrzewnego ptasznika :/ - moze cos pomylil i jest to Stromatopelma calceata ( S....C...) ?
lub...
- Ceratogyrus sanderi ( jak pisal MaKeL )
- Citharacanthus spinicrus
i tyle :)
Kolega musial cos chyba pomylic :>

Awikularia
29-08-2012, 02:42
Lub Psalmopoeus cambridgei... Kiedys mnie jakas osoba pytala na gg, co ma za gatunek ptasznika. Byla pewna, ze nazwa zaczyna sie na L, a drugiego czlonu nie byla pewna, ale chyba cos na c. A moze na odwrot... Poprosilam, aby osoba weszla na moja stronke z pajakami i okazalo sie, ze ma Aphonopelma seemanni....

RAMMSTEIN1
29-08-2012, 04:05
hehehe :D zgaduj-zgadula :> - ale nie rozumiem jednego - jak mozna cos hodowac i nawet nie wiedziec co ? :/ hehe... :>

GALN
02-09-2012, 04:46
można można :) jest jeszcze jeden taki delikfent dostałem od metala patyczaki
pajączki rozpoznam ale patyczaki dla mie wszystkie jednakowe wiem jakie gatunki są ale który jest który to bym padł ale się nie mogę połapać.No ten z rogami to wiem co za jeden hehehe

42d3e78f26a4b20d412==