PDA

Zobacz pełną wersję : wrocek - tanie papu



werni
09-09-2012, 11:31
Witam fshystkih! ;)
Jako ze dla jednego wlochatego osmionogiego nie bede zakladal hodowli swierszczy, an na hodowle karaluszkow w kuchni wspollokatorzy sie nie zgadzaja, szukam taniego zrodla ciekawego pokarmu we Wroclawiu, najlepiej w okolicach rynku. Pajak sie rozbestwil i jak mu pinki daje to sie tylko na mnie patrzy z politowaniem, poza tym to cholerstwo od razu sie zakopuje. Towarzysze! Dajcie cynk gdzie sie moge tanio zaopatrzyc.. bo 0.5zl w dominikanskiej za swierszcza to ciut duzo chyba?
Pozdrawiam

werni

Jimbo
09-09-2012, 11:40
Koło Rynku masz na Odrzańskiej świerszcze po 35gr, w niedzielę na świebodzkim świerszcze po 25 gr, tylko musisz wziąść minimum 10 (tylko nie wiem, czy jeszcze stoją w taką pizgawicę). Karaczany też tam możesz dostać chyba, niedrogo.

nokeg
09-09-2012, 12:14
u mnie niema taniej niż 50gr, jak nie pinki to kup mączniaki, u mnie porcja kosztuje 4zł, porcja jest wielkości połowy męskiej pięści, taka porcja starczy Ci na długo, i raczej będzie jadł mączniaki, bo są wielkości 3-4 pinek

_INVISIBLE_
09-09-2012, 12:39
Wystarczy ze przeklujesz glowke i sie nie bedzie zakopywal wiecej :)

werni
09-09-2012, 12:45
Glowke? to to cos ma glowke? Jako wieloletni wedkarz mialem z tym sporo do czynienia, ale glowki jako takiej nie znalazlem ;)

nokeg
09-09-2012, 13:49
ja jestem 3 letnim wędkarzem i oświadczam że to czarne, inaczej zwane pazurkiem to główka, pozatym większość zwierzątek porusza się błową do przodu, jeśli jesteś wedkarzem to pewnie wiadomo Ci ze nabije się je za dupe, za sam koniuszek, ponieważ wtedy są wbardzo ruchliwe i są atrakcyjne dla ryb, pozatym jeśli nabijesz ją za dupke to nie wypływają z niej wnętrzności i ładniej wygląda to na haku:-)

werni
09-09-2012, 14:03
czy ladniej to kwestia gustu, ja tam wole tak przez cale plecki ;) poza tym preferuje kukurydze, bo nie ucieka jak sie wysypie i mozna samemu przekasic z nudow jak nic nie bierze.. pozdrawiam wedkarzy! :)

nokeg
09-09-2012, 14:08
jak są przebite przez plecki to sie tak nie ruszają, a najlepiej jak łowisz na kukurydze to na koniec jedną pinke lub made, wtedy sie nie zsuwa z haka, ja kiedyś jak łowaiłem karpie na kukurydze to jedną garć odłozyłem dla ryb a reszta dlamnie:-) pobobnie z mielonką:-), oki koniec temtu bo to forum terrarystyczne a nie wędkarskie:-)

werni
09-09-2012, 14:15
Zgadzam sie, koniec tematu. Ale swoja droga, ciekawe jakby okonie na male ptaszniki braly..? ;)
(oki, ponioslo mnie, koniec dyskusji)

boehmei fan
10-09-2012, 03:42
a w krakowie gdzies poza biofilem mozna swierszcze kupić?

42d3e78f26a4b20d412==