PDA

Zobacz pełną wersję : po raz kolejny....



LoGaN
27-09-2012, 03:12
moje 2 B.Smithi uciekly z pudelka po kliszy, ktore byly w terra zamknietym...nie ma ich ani w pudelkach ani w terra. zaloba. ;((((((((((((((((((((((

godzi
27-09-2012, 03:18
Jak to sie mogło stać? Miałeś zamkniete to pudełko po kliszy? Ja trzymam już B. Smithi od miesiąca w takim pudełku i nie mialem żadnych problemów. Może otwory wentylacyjne były zbyt duże?

RAMMSTEIN1
27-09-2012, 04:06
hehe - widocznie miales za duze otwory wentylacyjne ;)
hehe...albo te Twoje pajaki to pajecze wciele D. Copperfield'a ;P:P:P
takie malenstwa raczej trudno będzie znalezc, poszukaj w ciemnych i wilgotnych miejsach w poblizu pudelek z klisza i wspolczuje

_INVISIBLE_
27-09-2012, 05:08
Raczej sa male szanse na znalezienie malenstw, poniewaz sa tak male ze praktycznie przecisna sie przez wrzystko tzn. szapre, lub cos innego.
POWODZENIA...!!!!

RAMMSTEIN1
27-09-2012, 05:11
mi pare tyg temu zwial C. crawshayi po 1 wyl. postawilem na nim krzyzyk ale znalazl(a) sie za telewizorem ( akurat w telewizji byl moj uluiony serial - Amor Latino :P:P:p - zart !! ;) ) wiec nigdy nic nie wiadomo ;) ale polecam poszukac w ciemnych i wilgotnych miejsach ew. w pokoju w ktorym sa pojemniki na klisze ;) :P

LoGaN
27-09-2012, 06:29
no pudelka od kliszy byly akurat otwarte, ale terra jest caly czas zamkniete :/ ;( szukalem juz pajaczkow ale ani sladu moich malenstw...nie trace nadziei...

MaJSteR
27-09-2012, 06:42
panie... masz pan magiczne te b. smihi...

ja mam smithke L3 i nie potrafi chodzic po scianach ;] tez 3mam w pojemniku po kliszy a otwory wentylacyjne mam porobione koncoweczka igly...

RAMMSTEIN1
27-09-2012, 06:42
takie mlode osobniki raczej trudno będzie znalezc - lecz co do otworow wentylacyjnych to pamietaj ze ptaszniki moga rozciagnac odwlok i z latwiscia zwiac ;) wiec moze tym sposobem....

Yeter
27-09-2012, 09:30
Ale jak ścianki mają kropelki wody na sobie albo są ubrudzone to smitka (przynajmniej moja) wyjdzie... raz-(trzeba przyznać że nachyliłem pojemnik)-wyszła i wlazła mi pod rękaw...ale panika żeby jej nie zgnieść ale wyciągłem i jest cała i zdrowa

Atrax Robustus
27-09-2012, 11:18
hmm... ja raczej nie widze wiekszych szans na znalezienie, ale i tak zycze powodzenia.

Pewnie otwory wentylacyjne, albo niedomkniete pudeleczko.

42d3e78f26a4b20d412==