PDA

Zobacz pełną wersję : Boehmei.....czy tak może być??



Gunseg
30-09-2012, 09:55
Pisze w imieniu kumpla. Chciałem sie zapytac, czy b. boehmei L5, koło 2,5cm ciała, a około 5 z odnóżami może mieszkac już w terra 30/20/20?? Nie wiem czy najdzie tam pożywienie, czy po prostu sie nie zgubi??;))) Co prawda pokarm dostaje regularnie i to w dość dużych ilościach, lecz nie wiem czy może tak byc? Prosze o jakieś podpowiedzić, czy może tak być, a jak nie to co robić i do jakiego faunaboxa go wsadzić??

Z góry dzięki
__________POZDRO__________Gunseg

KRYSZOX
30-09-2012, 10:34
moim zdaniem moze tak być, ale ptasznik w większym obszarze będzie bardziej agresywny .....:)
a terrarium ma w miare .... ale osobiście dałbym do mniejszego pudełka ;]
np. małego funaboxa :)

oczywiscie to tylko moje sugestie nie wiem jak koledzy terraryści ;] :))

pozdrawiam :)

_INVISIBLE_
30-09-2012, 11:11
IMHO. ja bym jeszcze zaczekal 2 lub 3 wylinki i wtedy przeniusl bym byczka :D:D

Atrax Robustus
30-09-2012, 12:41
Do tak duzego terrarium lepiej wpuszczac pajaki, ktore maja po 4 cm ciala.
Ale jak chcesz.. jezeli bedzie jadl, polowal i czul sie dobrze, to mozesz go tam przelozyc, ale ja na razie bym go zostawil w czyms mniejszym.

rastafaq
01-10-2012, 16:33
ja swoja Geniculate dalem do terra po 6 wyl. i ma sie dobrze a mam 25/25/30wys.Ja bym dal juz,napewno nic mu nie bedzie.Pozdrawiam!!!

nokeg
02-10-2012, 09:32
a ja od dzisiaj jest szcęśliwym posiadaczem 4 boehmei po 2 wylince:-) i jeszcze duuuużo czasu minie zanim trafią do terrarium, teraz siedzą w czymś ala fiolka:-) straszne maleństwa:-) ledwo je widać

MasterMike
07-10-2012, 16:42
Witam .mam dorosłą Boehmei i mam ja od początku jej istnienia :) jesli chodzi o przekładanie jej do wiekszego terra wydaje mi sie ze to zalezy od jej apetytu i checi polowania.jezeli ta Boehmei jest urodzonym niejadkiem to nie ma sensu jej przekłądac ,jesli zas ma spory apetyt i nie trzeba jej nakłąniac do przyjmowania pokarmu to z powodzeniem mozna ja przełozyc do wiekszego terra . pozdrawiam MasterMike

42d3e78f26a4b20d412==