PDA

Zobacz pełną wersję : Do Wszystkich Użytkowników Forów



Serpent
06-10-2011, 17:18
Witam
Chciałem poruszyć sprawę wypowiadania się na różnych forach tzn. jak ktoś chce coś kupić albo sprzedać lub zamienić itd.. to są przypadki dosyć częste że osoby które są zupełnie niezainteresowane ofertą zamieszczaną na poczszególnych forach to wypowiadają sie całkiem nie na temat i dzięki takim wypowiedziom stwarza się chaos np. jak ktoś chce kupic duzego weza to: ''po co taki duży'' ''chcesz nim szpanować'' nie są to dokładne cytaty i więcej tez nie bede pisał przykładów chodzi mi po prostu aby nie zbaczać z tematów bo potem to już sie przeradza w dyskusję nie związaną z wcześniejszym tematem mam nadzieje że ten post coś zmieni zresztą czas pokaże.

Pozdrawiam

pepre
07-10-2011, 08:24
tez chce poruszyc sprawe by nie pisac "sprzedam yyyyyy" "kupie xxxxxxx" na forum dotyczacym zwierzecia xxxxxx badz yyyyyy tylko na forum "kupie" lub "sprzedam".

Sir Szajba
07-10-2011, 12:40
Mnie też wkuża jak naprzykład na forum jaszczurki Takik Piotr Kozik piszo żółwiach promienistych ( wiem ze to niedokońca na temat ale niedalekie od niego, tu chodzi o zapychanie części forów o n.p. jaszczurkach pytaniami o inne zwierzęta )

Jeronimo
07-10-2011, 19:09
ciebie cos wkurza.. a to dobre.. a wiesz co mnie kurza.. taki szczeniackie teksty jak te ponizej (ciekawe co one madrego wnosza do forum.. a juz nie wspomne o modemowcach ktorzy musza takie pierdoly czytac)
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=11&i=1529&t=1513
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=11&i=1530&t=1487

ademar
13-10-2011, 14:04
ja przytoze przyklad wicia. Zamiescilem ogloszenie o legwanach a on w moim poscie napisal ze moze zalatwic takie same po tanszej cenie i ze czeka na propozycje. Nie znosze czegos takiego. jak jest taki cwany niech zamiesci swoje ogłoszenie a nie mowi ze "moze zalatiwc". jak tak to dlaczego jeszcze tego nie zrobil i nie zamiescil ogloszenia?? Brakuje jeszcze duzo dyscypliny niektorym hodowca.....

POZDRAWIAM ADEMAR

P.s w niektoryc przpadkacj ja tez nie jestem najlepszy, ale staram sie.....

mantid
13-10-2011, 15:01
Zgadzam się z Toba Ademar, jeśli ktos ma coś do sprzedania powinien dac swoja ofertę a nie pisać o załatwianiu..... Fakt, że po kazdym Twoim ogłoszeniu musiałaby się pojawiać czyjaś oferta ale były przynajmniej ruch na forum...

Serpent
14-10-2011, 05:09
czyli jak widać więcej osób to irytuje tylko szkoda że jeszcze tak mało widocznie nie wszyscy doświadczyli czegoś czego dotyczą te posty.

Jeronimo
14-10-2011, 11:27
ja tam uwazam ze na kazde forum powinien byc jednen moderator!! ktory jak widzi post ktory nie pasuje na dane forum to je wywala.

np. post o sprzedazy jaszczurki na forum o jaszczurkach ... to kasuje ten post i upomina autora, wskazuje droge na inne forum -> w tym przypadku 'GIELDA sprzedam'.

Porzadek musi byc!

ademar
14-10-2011, 16:50
Wlasnie. Ale moderatorzy nie mielby za duzo pracy.......lepiej nie kasowc........niech bedzie balagan.....co tam......

POZDRAWIAM ADEMAR

Jeronimo
14-10-2011, 18:17
eh no pewnie.. a co tam.. a wogle po co ta ta dyskusja.. a juz wiem .. zeby moderator mial co robic :PPP

42d3e78f26a4b20d412==