PDA

Zobacz pełną wersję : Podziemny Cambridgei :)



Snuk
15-10-2012, 07:36
Hoduje ptaszniki już od ponad 3 lat a nadrzewne od roku i pierwszy raz się z czymś takim spotkałem a mianowicie kupiłem niedawno Psalmopoeus Cambridgei L5 przeniosłem ja do większego pojemnika ( bo była w pojemniku po kliszy ) a mianowicie przeniosłem ją do pojemnika na mocz na ziemię wysypałem 2cm torfu i postawiłem mały kawałeczek korzenia do zbudowania kryjówki a ta zamiast robić sobie kryjówke zakopała się pod torfem i zalepiła sobie wejście i od czasu do czasu chodzi se zapolować o co tu chodzi któs mi powie

daid
15-10-2012, 07:41
moja tez tak żyje, obecnie L4:D

herzog
15-10-2012, 08:49
Młode pajaki czasami sprawiaja nam niespodzianki;)))))
Z wiekiem wejdzie na krzaka:]]]]]

x ray
15-10-2012, 08:57
...jak widać życie zaskakuje .......daj mu czas ,napewno to przemyśli i wróci do normalności .Dbaj tylko o odpowiednią wilgotność ...no i temperaturę .

serafin wolny
15-10-2012, 09:10
Psalmopeusy tak często robią pisałem o tym niedawno w poście pt." Co kombinuje moja irminia".

Awikularia
15-10-2012, 11:41
Ptaszniki z rodzaju Psalmopoeus i Poecilotheria, pomimo tego, ze sa pajakami nadrzewnymi, w wiekszosci buduja kryjowki blisko podloza. Maly procent tych pajakow robi gniazdo "na wyzynach". Na 5 moich P. irminia tylko 1 ma gniazdo u gory pojemnika, na 5 Poecilotherii tylko P. rufilata ma gniazdo pod "sufitem" terrarium. Psalmopoeus reduncus i P. cambridgei zachowuja sie podobnie jak wiekszosc irminii, a tylko oba Psalmopoeus pulcher maja gniazda nad podlozem... Tak wiec jest to najzupelniej normalne i obserwowane takze w warunkach naturalnych.

krzdab2150
18-10-2012, 13:05
Fakt. Moja irminia np. zachowuje się jak nornica.Cambridgei w normie - siedzi to tu, to tam. Niestety nie jadł już długo i chyba już nic nie zje (samczyk pół roku po ostatniej wylince)...

42d3e78f26a4b20d412==