PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie cos o A. geroldi ?



Tomo
17-10-2012, 13:29
Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem dwoch nowych "potworkow". Mianowicie sa to A. geroldi i G. aureostriata. Problem polega na tym, ze nie ma wielu informacji na temat geroldi. Czy mozecie podac jakies ciekawe strony o tym gatunku pająka ? Slyszalem rowniez ze avicularie czesto padaja bez przyczyny, a w szczegolnosci A. versicolor. Czy to sie tyczy rowniez geroldi ?

RAMMSTEIN1
17-10-2012, 13:34
http://www.google.pl/search?hl=pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=%22A.+geroldi%22&lr=
tutaj znajdziesz info o A. geroldi - do wyboru do koloru ;)

Tomo
17-10-2012, 14:37
Widze ze chyba sam tego nie sprawdzales. Godzine szukalem i prawie nic. No, może że ty mistrzuniu znalazles wiecej. Poza tym pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy modemow, do ktorych sie niestety zaliczam, wiec przepraszam cie Rammstein1 ze nie moge az tyle co ty siedziec w necie i szukac. Dzieki za tresciwe info. Duzo mi pomogles swa wiedzą :)

Atrax Robustus
17-10-2012, 15:12
Hmm :)
Wlasciwie hodowla tej Avicularii nie rozni sie znaczaco od hodowli innych przedstawicieli.
Wiem tez, ze wszystkie avicularie sa dosc higrofilne i raczej stenotermiczne :/. Czasem jednak zdarza sie, ze nawet przy idealnych warunkach, pajak moze pasc "bez przyczyny". Niestety, poki co, nikt nie zna dokladnych powodow wysokiej smiertelnosci wsrod Avicularii. Pozostaje czekac na wyniki badan, ktore na pewno nie zostana przeprowadzone, ze wzgledu na ich bezcelowosc.

pallida
17-10-2012, 16:55
http://theraphosidae.netliberte.org/myg/Avicularia_geroldi.htm

Awikularia
18-10-2012, 03:33
Biedni modemowcy... :> A wpisac w byle jaka wyszukiwarke hasla "Avicularia geroldi" nie laska? Wszyscy chcieliby miec wszystko na talerzu podane.... :/

alice
18-10-2012, 12:24
smacznego..

z modemami nie jest juz tak zle.. tepsa wymyslila znizki... a jak jest az tak zle to 2-3zl na internet cafe wpasc i w godzinke sie wyszuka :P

Tomo
19-10-2012, 13:18
Osobiscie wole wydac te 2-3zl za godzine na jakies inne rzeczy (ostatnio ptaszniki :))
Jesli chodzi o modem to mam trudne zycie, poniewaz chcac przeszukiwac net w poszukiwaniu czegos o interesujacych mnie pajakach troche zajmuje, a pieniedzy nigdy za wiele. Trzeba zrozumiec marny zywot modemowiczow :)
A jesli sie nie myle, stali bywalcy na pewno znaja jakies ciekawe stronki, i byc moze zechcieliby sie nimi podzielic. Chyba ze to tajemnica :)
Pozdrawiem

42d3e78f26a4b20d412==