PDA

Zobacz pełną wersję : Geniculata zwariowała !!!! nie wiem co jest :))



MasterMike
18-10-2012, 10:08
Witam wszystkich. Sprawa wyglada tak.dokładnie w tamtą sobote moja geniculatka miała wylinke,wszystko przebiegło w jak najlepszym porzadku.dzis po raz pierwszy chciałem ja nakarmic no i sie stała straszna zecz :)))))) moja agresywna i zjadliwa geniculatka przed wylinka stała sie po wylince strasznie strachliwa no i to co jest najgorsze to to że ona boi sie niewielkiego swierszcza :))))) nie wiem co jest ????normalnie masakra a przed wylinka atakowała moją dłoń :))))) jesli ktos miał tez taki przypadek prosze niech odpisze bo nie wiem czy to jest normalne.pozdrawiam wszystkich MasterMIke.

alice
18-10-2012, 10:10
najwyrazniej po prostu jeszcze nie chce jesc :P
poczekaj kilka dni....
pajak sam wie kiedy moze (jesc) a kiedy nie.. widocznie jeszcze nie moze
a nie ze wariuje

nokeg
18-10-2012, 10:18
dzisiaj dotknołem moją geniculate 7wyl słomką odrazu zotawiła dwie dziurki w słomce, jednak bez jadu bo niezauwarzyłem żeby coś ściekało po słomce, prubował kilka razy wbić zęby jednak tylko raz mu sie idało, zęby ślizgfały mi sie po słomce, może po wylince mu/jej przejdzie:-)

Math
18-10-2012, 10:25
moja po wylince je dopiero po 6-7 dniach...wczesniej (ok4-5) zmyka nawet przed maczniakiem a co dopiero przed swierszczem

alice
18-10-2012, 10:40
jak widac nie trzeba miec geniculaty by wiedziec o co pajakowi chodzi :P huehs....
a jak nie pamietam gdzie zapisalam date wylinki bo czasem nie wiem czy dzis jest dzis czy jutro to patrze na zabeczki pajaka... jak sa ciemne/czarne wrzucam pasqde (swierszcza/maczniaka) i po wszystkim.... az milo patrzec jak pozbywam sie robactwa [lol]

alice
18-10-2012, 10:42
zapomnialam sorka za flooda...
to nie jest zagadka.. lepiej niech ktos mi powie czemu moja irminia do wylinki jest spokojna a w godzine po wylince jest gotowa do ataku i atakuje wszystko w terra ukazujac swoje biale,mieciutkie zabeczki :/
jak stwardnieja znow spokojny panikarz heheh

BakuBak
18-10-2012, 10:53
dobra gra do złej gry :]

alice
18-10-2012, 11:24
no chyba bo jak pokazuje biale zebiska to wyglada jak wampir i idzie sie jej przerazic.. skoro mnie wystraszyla mimo tego ze patrze na nia maslanymi zakochanymi oczkami hehehehe :P

MasterMike
18-10-2012, 11:29
Wyobrazam sobie jak wyglada ta Irminka :) z tymi białymi zabkami.Moja gencia ma juz czarne zabki no ale skoro mówicie ze jeszcze nie jest gotowa to pewnie tak jest.Dziwi mnie tylko ze była taka złosliwa przed wylinka :))))) .No widać jednoznacznie ze pajaczki mają tez swoje humorki :))) pozdrawiam MasterMIke

alice
18-10-2012, 11:54
nom, a czasami jeszcze jest lepszy numer od uciekania...
zabije i zostawi martwego nienaruszonego...

x ray
18-10-2012, 12:01
takie zachowanie może tylko wskazywać na to że pajączek nie jest jeszcze gotowy do przyjęcia pokarmu po wylince,napewno za kilka dni to uczyni z wielkim apetytem.,Warto zachować ostrożność ,jego stan moze ulec zmianie z dnia na dzień .

Snuk
18-10-2012, 13:43
Niemartw się moja Geniculata przechodząc 7wyl. niechciała jeść jeszce 3tyg. po wyl. gdy próbowałem ją nakarmić też uciekała przed pokarmem czyli świerssczami spr€buj ją nakarmić kiedy indziej aż w końcu se podje troszke

MasterMike
18-10-2012, 16:23
Dziekuje wszystkim za cenne uwagi :))) pozdrawiam MasterMIke

42d3e78f26a4b20d412==