PDA

Zobacz pełną wersję : Obawy dot. kryjówki



mich
20-10-2012, 04:15
Witam :)

mam obawy co do zachowania mojej geniculaty - wczoraj zrobila sobie z kryjowki twierdze szczelnie zakopujac wejscie. Pewnie bedzie przechodzic wylinke, ale tam jest zupelnie sucho, a wilgotne powietrze z zewnatrz nie ma tam dojscia bo kryjowka nie ma innych otworow wentylacyjnych :/
Mam to olac i poczekac az sie sam odkopie?

Jezeli pytanie wydaje sie komus glupie to sorka z góry.

BakuBak
20-10-2012, 05:17
tam nie jest sucho !! moge sie z tobą załorzyć ze jak być zmiezył wilgotność wśrodku to będzie ona wyrzsza nirzli w pozostalej czensci terrarjum :]

Hari
20-10-2012, 05:24
jezeli masz wilgotną druga czesc podłoza poza norką, to dobrze. Jednym słowem masz to olac i poczekac az się sama odkopie :]

Jimbo
20-10-2012, 06:42
Możesz ją odkopać i zobaczyć co się dzieje. Nic się jej nie stanie.

mich
20-10-2012, 06:55
No więc zrobiłem mały otwór w tym jej murze, no to ona go załatała i siedzi tam dalej :)
Poczekamy, zobaczymy.

_INVISIBLE_
21-10-2012, 02:30
Nie ma co sie dziwic ze zalatala pajak chce miec swiety spokoj,i nic sie mu niestanie :D

Math
22-10-2012, 03:36
zros przed kryjowka i gra gitara....to tylko podloze ma byc wilgotne...a cale srodowisko...czyli np. powietrze w terra...jak sie zakopal to nie przeszkadzaj jej za bardzo...moja geniculata...bardzo dziarsko przechodzi wylinki...ale tylko raz zasypaja wejscie do kryjowki....normalnie to tylko oblepia wejscie do niej siecia...lub w ogole siedzi tylko na swoim dywaniku...

Frodo
23-10-2012, 07:59
Rozwal kryjowke, a jak nie bedzie chciala wyjsc to sila i sciagnij z niej wylinke recznie, przeciez pajaki to bardzo tempe i malo zaradne stworzenia i nawet same nie umieja jesc a co dopiero przejsc taki skomplikowany proces jak wylinka...

42d3e78f26a4b20d412==