PDA

Zobacz pełną wersję : bulbusy-po której wylince i jak to wygląda:-)



nokeg
20-10-2012, 07:02
no, mam pytanko czy bulbusy pokazują sie w tym samym czasie co haczyki czy wcześniej/później. ma ktoś fotke jak one wyglądają i gdzie się znajdują??

Hari
20-10-2012, 07:20
Tak w tym samym czasie, czyli po ostatniej wylince. Znajduja sie na nogogłaszczkach i przypominają maczuge. Wygląda to mniejwiecej tak: http://www.spidercity.de/details/Seiten/22_Bulbus.htm

nokeg
20-10-2012, 07:35
aha, dzięki:-)

BakuBak
20-10-2012, 09:46
o lile mi wiadomo to są widoczne jurz wcześniej .... podczas ostatniej wylinki osiągają " dojrzałość " ale juz wcześniej widać zgrubienia na nogogłaszczkach ,,,

GALN
20-10-2012, 20:08
Ja zauważyłem u kędziorka dopiero jak naładował :) ale jak oglądałem to wydawało mi się że były 3 "kuleczki " w jednej nogogłaszczce.Smiesznie to wygląda przez te "kuleczki" jak by gumę złapał :)nie mógł robala nimi przytrzymać , może dlatego zdychają po ostatniej wylince.

Math
22-10-2012, 03:28
moj murinus po 9 wylince mial bulbusy jak rakiety:)))) haczyki i bulbusy pojawily sie rownoczesnie po ostatniej wylince...nie sposob tego nie zauwazyc bo strasznie mu sie wydluzyly odnurza w stosunku do tego co mial wczesniej

Math
22-10-2012, 03:29
w zalaczeniu fotka ....bulbusy i haczyli....wuala!!!

Awikularia
22-10-2012, 05:58
Baku Bak, nie ma zadnych zgrubien.... Kiedys mi ktos wmawial, ze widac zalazki haczykow na mlodych samcach. No to przytargalam kolesia do chalupy i pokazalam mu moje samce. Zaproponowalam, aby okreslil mi plec, bo skoro sa zalazki... Niestety, gosc nie umial mi nic powiedziec, chociaz mial samce przed nosem. Tak wiec ciebie tez do siebie zapraszam, abys mogl na wlasne, rodzone oczy obejrzec, ze samce nie maja zadnych zgrubien, dopoki nie przejda ostatniej wylinki....

BakuBak
22-10-2012, 11:40
dziękuje za zaproszenie :]
moze jak będe kiedyś w okolicy to skozystam :]

hmm o zalonrzkach chaczyków terz pierwsze słysze :]
z samcami mam małe dośwadczenie ( wole kobiety :] )
miałekm kiedyś takiego jednego albopilosy i moge dać sobie włosa uciąć ze przed ostatnią wylinką miał inne nogogłaszczki nizli samica ... one naprawde były szersze :] ..... . ale nie będe się przy tym upierał bo jak muwiłem nie mam z tą pcią doświadczenia :P

Awikularia
22-10-2012, 13:53
Niestety, chyba bys stracil tego wlosa :D.

42d3e78f26a4b20d412==