PDA

Zobacz pełną wersję : To normalne??



qufello
23-10-2012, 08:43
Moj pajak ( kedzierzawiec) L3 po ostatniej swojej wylince ( trzeciej) ktora odbyla sie jakies 3 tygodnie temu, zjadl tylko jedna pinke w ciagu tych trzech tygodni ,i martwilem sie ze cos mu jest, rano sie budze , a tu siedzi zadowolony obok swojego starego ubranka . Tak sie z niego zrobil pan 4L :P a po za tym zeby zjesc miedzy jedna wylinka a druga jedna pinke i po trzech tygodniach od razu miec nastepna?? na dodatek nic nie wskazywalo na to ze bedzie mial wylinke. biegal tu i tam nie zakopal sie wytworzyl troszke wiecej pajeczyny ale myslalem ze mu sie nudzi ;]... cos z nim nie tak ?? szybciej dojzewa czy co ?? moze za szybko ?? co jest?

MaKeL
23-10-2012, 08:55
Zasmiecanie forum ... to normalne ... taki pajak :>

RAMMSTEIN1
23-10-2012, 09:28
dokladnie Makel ;) hehe... wszystko zalezy od warunkow, ale widac ze Twoj pajaczek rosnie jak na drozdzach - tylko pogratulowac ;)
ale w sumie B. albopilosum to nie jadki wiec - nie masz sie czym przejmowac ;)

Atrax Robustus
23-10-2012, 10:24
Pewnie duzo je i ma duza temperature.

qufello
23-10-2012, 11:08
wlasnie nic nie je a temperaturka i wilgotnosc ma sporawą

Hari
23-10-2012, 15:45
ale jedna pinka to i tak wystarczy zeby napchac takiego malucha po 3 wylince ;) To normalne. Ja u swoich kedziorów tez potrafilem miec 2 wylinki w miesiącu :]

RAMMSTEIN1
23-10-2012, 15:55
hmm....to albo Ty Hari masz dziwne te albopilosum albo ja - bo moje rzadziej miewaja wylinki :P:P:P

qufello
24-10-2012, 01:08
no to zes mnie uspokoil... narazie to smiesznie wyglada bo przykleila mu sie wylinka do odwloka i nie moze przyschnac i odpasc... i tak biega biduelak ze starym ubrankiem...

RAMMSTEIN1
24-10-2012, 05:08
spoko, z czasem mu odpadnie ;) - chyba ze...nawilzysz i sprobujesz delikatnie sciagnac ;)

Awikularia
24-10-2012, 08:03
Ale dopiero kilka dni po wylince!!! Ja w ten sposob zabilam jedną ze swoich Aphonopelma bicoloratum... Probowalam jej sciagnac wylinke zaraz na drugi dzien, glupia krowa, do dzisiaj nie moge sobie darowac...... Poczekaj, az pajaczek stwardnieje, tak okolo tydzien. Moze w tym czasie sam sie skorki pozbedzie....

Rafał
24-10-2012, 11:50
Czesc

Moja smithi nie miala wylinki od 114 dni (tak wynika z mojego dziennika pajakow)
Spodziewm sie wylinki w kazdym momencie.
Vagans nie chce sie przebrac od 80-ciu dni.
Moze kiedys... Jestem dobrej mysli, ale wiem jedno - nie powinienes sciagac wylinki ptaszorowi recznie bo
rzeczywiscie moze dojsc do tragedii. Po czasie sama spadnie.

=====================

Brachypelma smithi L2 - "Spike"
Brachypelma vagans L1 - "Mike"

Pozdrawiam wszytkich terramaniaków

42d3e78f26a4b20d412==