PDA

Zobacz pełną wersję : to chyba przesada!!!



gregory
08-10-2011, 12:23
dwa dni temu zamieściłem informację która mogłaby pomóc potrzebującemu dziecku. Wiem że nie była to informacja z dziedziny terrarystyki ale wiedziałem ze adresuję ją do ludzi kochających różne zwierzęta więc możee jakoś pomożemy potrzebującemu. Niestety ku mojemu zdziwieniu wiadoośc zniknęła! Jesli to celowa robota to zastanówmy się ze przypadkiem w przyszłości to my mozemy potrzebować takowej pomocy i serca ludzkiego a w tedy ludzie się od nas odsuną!

InneCzasy
08-10-2011, 12:30
czesc podobnież ten numer to była jakaś duża bania i dlatego został skasowany
nie wiem co w tym przesadzonego a jesli nie był top żart to pogadaj z nook-iem żeby on to poprowadził i wszystko bedzie oka

Jeronimo
08-10-2011, 18:30
czlowiek czy ty nie czytales mojego posta na ten temat...
zerknij jeszcze tu http://www.mks.com.pl/baza.html?show=description&id=2008 i nie zasmiecaj forum terrarystycznego.. (jeszcze jest forum na kazdy temat).

a dla tych co nie chce im sie klikac to zacytuje:
Fałszywe alarmy to listy elektroniczne, pisane głównie przez różnej maści dowcipnisiów, ostrzegające przed pojawieniem się rzekomych nowych, bardzo groźnych wirusów. Tego typu listy wywołują zwykle zamieszanie i generują niepotrzebny ruch w sieci, gdy użytkownicy starają się rozesłać to "ostrzeżenie" do wszystkich znajomych. Prosimy o nie przekazywanie tego typu listów dalej - o to właśnie chodzi ich autorom-dowcipnisiom.

P.S.
Licze na to ze Nook znowu usunie tego posta...
i gregory przestac trolowac! (napisz cos ciekawego o terrarystyce :D)

42d3e78f26a4b20d412==