PDA

Zobacz pełną wersję : Transport zwierzat w zimie ???



MasterMike
23-10-2012, 15:56
Witam .wiem ze sie w sumie nie powinno wysyłac pajaczków w zimie ze wzgledu na to ze moga pasc ,ale mam pytanie czy ktos wysylał moze pajaki "Servisco" lub "Stolica" ?? z góry dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam MasterMike

nokeg
23-10-2012, 16:00
dzisiaj dostałem priorytetem dwa pjączki po 3 wyl (cambridgei i vagans) doszły całe i zdrowe-to dlatego że były dobrze zapakowane

kazikrulz
23-10-2012, 16:13
mi ma przyjsc jutro z rana A.Versicolor, T.Blondi i smithi, zobaczymy czy przezyja, wyslane priorytetem

nokeg
23-10-2012, 16:23
napisz jak tam avi, bo ja i mój kumpl tż chyba bedziemy zamawiać u tomka G dwie avicularie priorystetm tylko sie zastanawiamy czy przezyje, dobrze że zamówiłeś, to bedziemy wiedzieli:-) smithi przezyje, blodni raczej też, ale avicularie są bardzo wrażliwe

RAMMSTEIN1
23-10-2012, 16:28
to zalezy od osobnika - jeden, drugi, trzeci przezyje a czwarty, piaty padnie :)

nokeg
23-10-2012, 16:30
no ale jak padnie to bedzie przestroga żeby nie wysyłać pocztą, kurde mam kalwiature umazaną masłem:-)

RAMMSTEIN1
23-10-2012, 16:34
ale z drugiej strony po co tracic pienaidze ?
Versi 2/3 wyl 60 zł i idzie w bloto a tak zaplaci sie 10 czy tam 15 zł wiecej i ma sie PKS'em gwarancje zywej dostawy :)))

Awikularia
24-10-2012, 03:32
Przesylki kurierskie sa chyba najdrozsze i w sumie najbardziej niebezpieczne. Byla juz o tym mowa, ze pajaki popadaly. Mam zreszta znajomych pracujacych w "Servisco" i "Stolicy", ktorzy absolutnie nie polecaja wysylania rzeczy szklanych - dali mi gwarancje, ze nie dojedzie cale, a o pajakach to moge zapomniec...

Rafał
24-10-2012, 10:55
Czesc

Kafares kiedys pisal ze jego boehmi doszla martwa przez kureira ktory na jego oczach potrzasal pudelkiem.
Kiedy mu powiedzial ze tam jest zwierze to sie na niego wydarl i ze nie bedzie wiecej przesylal pwczek na jego adres.

===================

Brachypelma smithi L2 - "Spike"
Brachypelma vagans L1 - "Mikie"

Pzdrawiam wszystkich terramaniaków

TomekG
26-10-2012, 14:10
Odnosnie Kafaresa to boehmei zostala wyslana przeze mnie i doszla niestety w mizernym stanie.(kurierem bylo servisco)Wtedy postanowilem, ze juz nigdy nie skorzystam z uslug kurierow pocztowych.
Przypominam RAMMSTEIN1 ze wysylane przeze mnie pajaki sa objete gwarancja i w przypadku zgonu zwracam kase lub wysylam nastepnego.By uniknac ewentulanych reklamacji ,kazda wysylke poprzedza sluchanie pogody na nastepny dzien ;) oraz jak zawsze solidne pakowanie.

Pozdrawiam
TomekG

Banan
26-10-2012, 14:32
Ale pkp nie wszedzie jedzie i tu jest bol... Ja jestem ciekaw jak tam moja blondi i brok costam (nawet nie moge tej nazwy zpamietac :) ta "lepsza" wersja geniculaty :)) Pewnie raczej przezyja bo kupuje u TomkaG- very solidna firma :D:D:D:D

Vanaloon
28-12-2013, 15:34
Taaa... żeby wszyscy tak podchodzili do sprawy jak ty TomekG... ja dostałem dwie geniculaty który wymrożone w podróży nie przeżyły... i mimo iż dostałem gwarancję iż będą żyć sprzedawca mnie olał i stwierdził że nie jego wina :] Co do kuriera który by się na mnie wydarł to chyba bym go w ryj strzelił...

42d3e78f26a4b20d412==