PDA

Zobacz pełną wersję : lustro w terra



Glazik
04-03-2014, 12:01
moze to glupie pytanie moze nie zalezy jak to uznacie.
mam zamiar sleic terrarium dla ptasznika naziemnego. dokladniej dla B. Vagans.
czy mozna zrobic boczna scianke z lustra i nie bedzie to pajaczkowi przeszkadzalo ??
wiem ze u innych zwierzat jest to nie wskazane a czy u ptasznika jest tak samo ??
lustro by optycznie zwiekszylo terra.
dziekuje za karzde info
pozdrawiam

SławekS
04-03-2014, 13:35
Jak na mój gust ptasznikowi to raczej różnicy nie zrobi (i tak jest prawie ślepy) to nie skakun tylko raczej wątpię czy lustra w terra 30x30 zwiększą je. Efekt wyjdzie raczej kijowy (coś jak zamki czy różowe kamyczki w akwarium).

Ale to tylko moje zdanie.

Glazik
04-03-2014, 22:31
moze i boczna scianka to malo ale tylna :)
z reszta co do rozowych kamyczkow i zamkow jestem przeciwny
nawet u siebie w terra zlikwidowalem plastikowa miseczke do wody
zastapilem ja szlifowanym kamieniem. troszkepracy trzeba wlozyc ale przynajmniej jest efekt.

Theraphos
06-03-2014, 04:39
możesz dać jezeli tobie sie bedzie podobało. pajak jest prawie ślepy wiec dla niego to żadna róznica czy jest czy nie:]
Ja osobiście widzxiałem takie terra ze jedną śćianką z lustrem i nmawet mi sie to podobało tyle że to było dla jakis wiekszych jaszczórek:]

Ares
11-03-2014, 00:54
Hahaha człowieku. Lepiej tego nie rób. Stań przed lustrem z lustrem w reku i co sie dzieje?? Zjebany efekt. Wieć nie rób. Lepiej zrobić ze zwykłego szkła a pajakowi i tak nic nie da to ze jest z lustra.

GAJUS
12-03-2014, 02:18
Widziałem kiedyś klatkę dla papużek z tylną ścianą z lustra i efekt był niezbyt ciekawy. Patrząc na pajaka na wprost terrarium będziesz miał go na tle swojej twarzy.

kudłaty
15-03-2014, 06:03
JA oczywiście preferuje korek ale na jednej bocznej ściance lustro może wyglądać ciekawie ale na tylnej albo dwóch bocznych to uważam że totalna głupota

42d3e78f26a4b20d412==