PDA

Zobacz pełną wersję : BLąDas...



Banan
02-11-2012, 07:52
Jak rozpoznac, oprocz uspokojenia sie, glodowki, ze zbilza sie wylinka u theraposa blondi?? A jak wyglada to u A. brocklehursti?? No i tak wogole czy brocki szybko rosna?? Ma moze ktos link do polskiej strony z dobrym opisem tego pajaka??

Jimbo
02-11-2012, 09:19
Co do Blondi - to pierwszą oznaką będzie to, że nie chce jeść. Jeśli ma wyczesane włoski na odwłoku, to zobaczysz, że w tym miejscu jest wyraźnie czarna. I chyba tyle. Inaczej się nie dowiesz, chyba że w wigilię z nią pogadasz :)

x ray
02-11-2012, 09:28
.............choć mój A. brocklehursti W5 ciagle przebywa w swoim tunelu to zauważyłem ze przed wylinka staje się obojetny na bodzce zewnętrzne.Im bliżej wylinki tym bardziej obojetność narasta ,do tego stopnia że nie reaguje na dotyk.Jest obojetny i bardzo bezbronny ....myslę ze właśnie dlatego odbywa wylinki w ukryciu zasklepiajac nawet wejścia do tunelu (pajeczynka +torf ).Dosyć szybko rosną ( ok 1,6 cm samego ciałka ).Wylinki przechodzi co miesiąc ,z lekkim przesunięciem co do dni . Nie mam problemu z karmieniem tego gatunku......no i są śliczne.

michał nierodzik
02-11-2012, 12:14
moja blondi jadła jeszcze dzien przed wylinką :P:P A rozpoznać mozna bedzie miał napeczniły odwłokm pociemnieje bedzie osowiała :P:P ja swoja blondi przed wylinka dotykałem to juz sie nienastawiała do ataku tylko uciekała

Atrax Robustus
02-11-2012, 13:28
Generalnie u wszystkich pajakow oznaki wylinki to ciemnienie ciala, glodowka i mniejsza aktywnosc ;)

nokeg
02-11-2012, 15:38
ja mam teraz cambridgei po 3 wylince, te jasne paseczki zrobiły sie szare, czyli wylinkaaaa :D:D

Banan
03-11-2012, 05:18
Ojjj raczej bym z nia gadac nie kcial :P Ona ma psyche ladnie zdzarta :D Jak wylazla z paczki to mnie odrazu zjesc kciala :D:D:D

Banan
03-11-2012, 05:20
Ufff to dobrze bo myslalem ze bede musial dlugo czekac do LnIeNiA :) Jest extra, a kopie jak kopara :) Tylko ona taka mała że się boję ze ja pinka zje :)

Banan
03-11-2012, 05:22
A jeszcze propos blondyny, to uzarlo kiedys to pasqdztwo?? :):):) Jakie sa efekty?? :D

Sojkas
03-11-2012, 05:46
Slaby jad.
Mnie osobiscie nie uraczyla, ale siedziala na nadgarstku z mordem w oczach.
Jednak moje zdolnosci mediacyjne podzialaly i grzecznie powrocila do terra.

Atrax Robustus
03-11-2012, 06:17
Mnie uzarla malutka blondyna (chyba), bo zauwazylem 2 malutkie czerwone punkciki na palcu.
A na tym forum raczej nie bylo przypadku, zeby kogos ukasila dorosla :]

42d3e78f26a4b20d412==