PDA

Zobacz pełną wersję : czym obkleic tera dla imperatorka???? :):):)



stadzio
03-11-2012, 12:13
mam taka posbe czym najlepiej obkleic scianki tera dla imperatorka ?? zeby bylo najkorzystniej dla jego warunków
DZIEKI Z GURY !!!!

msk
03-11-2012, 15:03
Mysle, ze zdjeciami nagich niewiast :]

Norysek
04-11-2012, 03:52
Plakat Michała Wiśniewskiego będzie najbardziej odpowiedni. Pająk dostanie 1 wylinke gratis z wrażenia:)

majes
04-11-2012, 04:48
Norysek z tego co wiem to imperator to skorp a nie pajak :)

MaJSteR
04-11-2012, 05:38
ciii.. ważne, że też przechodzi wylinki... :P i że jedną dostanie :P

majes
04-11-2012, 07:39
:)

walter
04-11-2012, 10:15
czym najlepiej obkleic scianki tera dla imperatorka ??
Najlepiej niczym wewnatrz, jesli nie chcesz, zeby zwial.
Moje imperatory maja tarra z tapeta typu "dzungla" od zewnatrz, tak tylko, zeby zaspokoic ich zmysl estetyczny :)

Frodo
04-11-2012, 15:46
Wyklej gownem krowim, dobrze trzyma wilgoc.A jak bedzie glodny to nawet troche skosztuje, ale najpierw sam sproboj czy nie jest za gorzkie..

pppppp
04-11-2012, 16:01
ecccch frodo bez przesady, widzę że masz już trochę postów nabitych i napewno chętnie się dzielisz swoim bogatym doświadczeniem co widać wyżej
a wracając do tematu jak masz zaklejone szybą od góry to wzasadzie wszystkim (cement, kamienie, korek, pianka styropian itp a jak nie to niczym bo jak pisał walter zwieje

Atrax Robustus
04-11-2012, 17:28
Frodo -> Nie bede sie specjalnie wysilal, ale powiem tylko tyle: jeszcze jedno takie haslo, a stad wylatujesz na zbity pysk.

Frodo
05-11-2012, 04:19
Troche bez sensu podejscie, ze zwieje, wazne zeby sie dobrze czul, tapeta dzungli raczej zaspokoi twoje zmysly Walterze :), dobra jest fyga, kleje do plytek ceramicznych i takie podobne, oprocz tego ze fajnie wygladaja to jeszcze wpijaja wode i trzymaja odpowiednia wilgoc.

walter
05-11-2012, 10:30
Masz racje, Frodo.
Kleje do plytek ceramicznych sa bardzo dobre, swietnie imituja skale, wchlaniaja i utrzymuja wilgoc.
Tapety typu "dzungla", "pustynia" ... itp. maja glownie na celu zwiekszenia estetyki terrariow, a wiec przede wszystkim bardziej nam niz zwierzetom, ich mieszkancom.
Moze zauwazyles taki znaczek :) na koncu mojej poprzedniej wypowiedzi, swiadczacy o jej niezbyt smiertelnie powaznym charakterze.

Masz jakis problem, ktory powoduje Twoje dosyc agresywne i niezbyt dojrzale podejscie do wypowiedzi innych uczestnikow forum ... ale to jest TWOJ problem, ktorym wiekszosc z nas raczej nie jest zainteresowana.
Jesli wolno, radzilbym Ci poszukac jakiejs listy dyskusyjnej dla ludzi z problemami, depresjami, konflitami wewnetrznymi ... itd.
Tam napewno Twoja tworczosc bedzie duzo milej widziana.

majes
05-11-2012, 14:26
ja mam u siebie obklejone tablica korkowa pomazana na zielono tzn farba w tubce na szmatke i mazanie po korku.Korek jest przyczepiony od zewnatrz.nawet niezle to wyglada-cos w stylu kory czy czegos takiego.
Co do ucieczek to male skorpy jasne ale duze sa chyba za ciezkie zeby wspinac sie po korku-ale moze jest inaczej.

42d3e78f26a4b20d412==