PDA

Zobacz pełną wersję : Przedwigilijne szybowanie smiciaka



Nazar
06-11-2012, 15:16
A wiec dzisiaj wydazylo sie cos co zapamietam baaaaaaardzo dlugo. Wiec, dzisiaj chcialem sprawdzic kolorki smiciaka bo 2 dni temu linial. Wzialem go wiec w pojemniku na mocz pod okno zeby lepiej widziec. Wracajac pomyslalem sobie ze byly by niezle jaja jakby mi to razem z nim z rak wypadlo. Nie minelo nawet pol sekundy kiedy zahaczylem reka o szafe i cale pudlo wylecialo w gore. Wszedzie torf ja w panice nie wiem co mam robic. Pierwsze o czym pomyslalem to to ze juz po pajaku bo jak?...taki lot??... nie wiem czemu ale popatrzylem na pulke ktora znajduje sie ponad MOJA GLOWA!! bo tam bylo troche torfu, i.... Kolo sobie siedzi jak gdyby nigdy nic!! Co za ulga pozbieralem to pobojowisko i teraz juz spokojny siedzi w swoim miejscu. Wyglada na sprawnego wiec zednych urazow nie dostal. Kurde nizly prezent pod hoinke bym mu sprawil, zreszta jutro na Wigilii z nim o tym pogadam.
Pozdrawiam

Nazar

nokeg
06-11-2012, 15:21
jak jak wyciagełm vagansa to zachaczełem o półke, pojemniczek zleciał i cały torf sie przekopał w środku, zaraz panika i szukam pająka, przekopałem trzy razy i nieznalazłem, wywaliłem cały torf na biórko szukam-niema, myśle kurde pewni zwiał, już zrezygnowany zamykam pojemniczek a on na pokrywce siedział:-)

x ray
06-11-2012, 15:39
.....oby nic mu nie było ,....ale mimo wszystko bacznie go obserwuj .Czasami urazy wewnętrzne ujawniają sie po jakimś czasie ,tym bardziej że jest tuż po wylince . Mogę tylko dodać że potwierdza się zasada....JAKIE MYŚLI TWOJE ,TAKIE ZYCIE TWOJE .... ;)

MaJSteR
06-11-2012, 16:07
a mojego smithi po 3 wylince uratowała skarpetka :) dobrze, że mam w pokoju bałagan... manipulowalem mu w miniterrarium palcem... i nagle wskoczył mi na dłoń i rzucił się w przepaść na panele... :/ jednak trafił w sam środek skarpetki.. :D nic mu nie było.. dalej jadł... biegał.. bawił się... wkrótce potem wyliniał i działa do teraz... :)

_INVISIBLE_
07-11-2012, 05:43
Dobrze ze rodzice nie widzieli tego :) bo nie bylo by ciekawie :)

Nazar
07-11-2012, 05:57
Moja zobaczyla:) I juz szukala go na ziemi zeby delikatnie przydepnac:) Na szczescie pierwszy znalazlem:)

_INVISIBLE_
07-11-2012, 07:15
Dobrze ze tak sie stalo ( ze znalazles pierwrzy) nom trzeba uwazac i byc ostrozny :)

42d3e78f26a4b20d412==