PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie Poecilotheri Ornaty



Snuk
08-11-2012, 13:21
Witam już niedługo będe właścicielem właśnie tego pajączka będzie to moja pierwsza ornata i zbytnio dużo o jej zachwaniu niewiem. Prosze was żebyście mi mniejwięcej jak wygląda współpraca :D z tym pajączkiem :P

_INVISIBLE_
08-11-2012, 13:40
Wiec w swojej hodowli nie mam P.ornaty (mialem niedlugo) ale mam P.regalis i S.calceatum mysle ze moge cos napisac o niej. Ten gat. jest bardzo szybki ma mocny jad i oczywyscie jest agresywny , przewaznie staje w postawie obronnej i bardoz szybko atakuje, bardzo dobrze skacze raczej nie jest bardzo trudny w utrzymaniu. Szczegolowe info. na w opisie

RAMMSTEIN1
08-11-2012, 13:46
hmm...P. ornate mozna okreslic mianem --> szatan :D ( x2 ;) )
sa bardzo agresywne i piekielnie szybkie - nalezy bardzo przy nich uwazac :) a do tego maja silny jad ;]

Rewja
08-11-2012, 17:40
i nie zapomnij średnio raz w miesiącu o składaniu dorosłego i wygrubaszonego kociaka na ołtarzu w rogu terra, coby usatysfakcjonować pana ciemności, to może nie będzie taki zły i wredny...

ps. żart NIE RÓB TEGO!!!!!!!!!!!!!!!! (bo będę miał wyrzuty)

RAMMSTEIN1
08-11-2012, 18:37
przeciez kociak to za malo - lepiej pies :P:P:P

Snuk
09-11-2012, 01:55
hehe akuratnie mam kota i psa które lubią patrzeć na pajączki ( na serio ) więc i może zaprzyjażnia się z ornatką kto wie ??

Norysek
09-11-2012, 03:20
Ja miałem ornate od 7 do 9 wylinki. Potem ją sprzedałem, bo była na tyle duża że trzeba by ją wsadzić do terra. A w nim to już bym nic chyba nie zrobił z poecilotheria w wyposażeniu. Wtedy dopiero zademonstrowała by mi swoje umiejętności:) A ogólnie to agresywna nie była, tylko jak naprawde chciało jej się jeść. Ona raczej była płochliwa. I baaardzo szybko wolała gdzieś zmyknąć albo próbować ucieczki.

42d3e78f26a4b20d412==