PDA

Zobacz pełną wersję : Środek przeciwko pleśni



Pawllo
08-03-2014, 06:05
Witam!
U mnie w pokoju jest pleśń na ścianie i rodzice kupili środek przeciwko pleśni itp. który się nazywa: SCHIMMELENTFERNER opis tego środku: Zawierający chlor, dezynfekująco - zapobiegawczy środek w aerozolu do bezproblemowego usuwania nalotów pleśniowych, z alg i mchu. Stosowany
wewnątrz i na zewnątrz. Pleśń spryskuje się z odległości 5cm.... Dalej jest też napisne:
"Uwagi: .... Niestosotwać z innymi środkami! Mogą powstać groźne opary związków chloru! Ocena Higieniczna: B-1494/93"
"Zawartość: Wybielacze na bazie chloru poniżej 5%"

I mam odnośnie tego pyt. czy na czas spryskania pleśni w pokoju i wietrzenia pokoju(nie wiem nawet ile trwa i czy wogule trzeba wietrzyć bo na ulotce nie jest napisane) mam wynieść terrarium i zwierzęta z pokoju czy moge je zostawić?

Dambala
08-03-2014, 08:52
Dla bezpieczeństwa lepiej wynieść. Zwierzaki mogłyby sie struć i w najgorszym wypadkui paść a to nei miła sprawa. Lepiej dmuchać na zimme jak stracić podopiecznych.

Dawidptasznik
08-03-2014, 12:01
lepiej wynies zwierzeta z pokoju poniewaz te opary moga im zaszkodzic !!!
POZDRO

Pawllo
08-03-2014, 13:37
a na jaki czas wynieść? Wystarczy same zwierzaki wynieść czy terrarium też?

DOMINOS
09-03-2014, 01:17
wynieś terraria na jaieś 2 doby przy porządnym wietrzeniu...

Ares
11-03-2014, 00:50
Nie lepiej wynieść tylko napweno wynieść. Jak człowiek nawącha sie chloru to mdleje a co dopiero takie zwierzątka. Wynieś je z terrarium bo to wietzrenie potrwa. Spryskaj, zostaw na 20- 30 min az zacznie działać a potem otówrz wszystkie okna i drzwi aby był przeciąg ale zamknij drzwi do pokoju w którym są twoi podopieczni.

42d3e78f26a4b20d412==