PDA

Zobacz pełną wersję : Hidden Maczniak, Crouching Misior



msk
12-11-2012, 23:20
Witam,

Postanowilem przestrzec wszystkich przed nieuwaznym pakowaniem maczniakow.
Wczoraj po pracy skoczylem sobie do banku i do zoologicznego, gdzie nabylem dosc spora garsc tych durnych stworzonek, ktore zapakowano mi w nylonowa siateczke, a siateczka zawedrowala do plecaka.
Wrociwszy do mego legowiska, zjadlem, odswiezylem sie i polazlem spac.

Jakiez bylo moje zdziwienie, jak rano w plecaku znalazlem rozsypane wszystkie maczniaki, ktore uciesznie baraszkowaly sobie po dokumentach firmowych, redbullu i ciasteczkach =)
Przegryzly siatke i porozlazily sie po calym wnetrzu, wiec niestety do pracy sie musialem dzisiaj spoznic, coby je wszystkie wylapac. A byly diablo szybkie =)

Mam tylko nadzieje, ze w autobusie zaden po mnie nie chodzil =)

Tak wiec, moi mili, jak kupujecie duza garsc maczniakow, pakujcie je w coskolwiek plastikowego.

Dobrze tez, ze nie kupilem swierszczy. Swierszcze to by mi plecak przegryzly, bez kitu =)

alice
13-11-2012, 01:10
heh mnie przezarly pudlelko plastikowe i maszerowaly po pokoju jeszcze 2 dni pozniej bo jak odkrylam dziure to akurat pierwsza partia wyszla a myslalam ze pierwsza partia to te 2 maczniaki kolo pudelka...

a byly pewnie tak szybkie po wypiciu tego red bulla :P

Awikularia
13-11-2012, 02:13
Ja kiedys kupilam 1 litr (to bardzo duzo, jakby ktos nie wiedzial) macznikow. Schowalam je do plecaka, a jak przylazlam do domku okazalo sie, ze pudelko bylo zle zamkniete i litr macznikow rozlazl mi sie wszedzie... Wylapywalam te robale dwie godziny ze wszystkich szwow i zakamarkow plecaka...

Jimbo
13-11-2012, 02:24
A moje jakoś nie mogą przegryźć pudełka plastikowego, ani nawet woreczka. Może mam jakieś niemrawe, ale aLiCe z całym szacunkiem, ale wątpię, żeby to było możliwe.

nokeg
13-11-2012, 03:36
ja zawsze jak kupuje to dostaje w foliowym woreczku, ale później przesypuje do litrowego pojemnika po lodach, i tam siedzą cały czas, jeszcze nie przegryzły. W każdym razie drewną i przegryzają, bo miałem kawałek kory który bym u pająka, wyjołem go raz i zapomniałem mu włożyć spowrotem to dałem go mączniakm do pobawienia i zaostał tylko mały kawałek bo poobgryzały te drewienko

Sojkas
13-11-2012, 03:39
Oj zapewniam cie, ze to mozliwe. U mnie maczniaki co najmniej kilka razy przegryzaly plastikowy pojemnik i uciekaly na swobode.

MaJSteR
13-11-2012, 04:16
plastikowy może przegryzą, ale plastykowego, normalnego nigdy :)

RAMMSTEIN1
13-11-2012, 05:50
mnie raz zwialy maczniaki ( nie wiem ile dokladnie ich bylo, ale sporo ) z pojemnika, chociaz nie wiem jak....lapalem je przez 1,5 godziny gdy te uciekaly po dywanie hehe... ;]

Mysza1983
13-11-2012, 06:19
Heh, ja zawsze sam sobie pakuje te małe paskudy, z żarciem do plastikowych pudełek i jakoś nie zdarzyło mi sie żeby przygryzły je (nieraz i 3 tygodnie je trzymam w tym samym pojemniku). Swoją drogą bardzo podoba mi sie krojenie mączniaków, "gonienie" ich ze sklapelem żeby urżnąć główke :>. Teraz niestety praktykuje zgniatanie główek.

Neo2
13-11-2012, 07:05
Mi kiedyś uciekło od chu** mączniaków w nocy, łapałem je przez dwa tygodnie i i tak nie udało sie. Po jakimś miesiącu w domku roiło się od paskudnych czasnych śmierdzących chrząszczy ffuuuu :>

Atrax Robustus
13-11-2012, 12:56
A mi jeszcze nic nie ucieklo :)
Moim macznikom od razu sie odechciewalo balangi, jak trafialy do lodoweczki ;)

loko.
16-11-2012, 07:30
ja jak kupilem porcje maczniakow to mi zapakowano w plastikowe pudelko, w domu przeprowadzilem je do litrowego sloika i jak na razie szkla nie lubia gryzc;)

42d3e78f26a4b20d412==