PDA

Zobacz pełną wersję : kalendarz :)



alice
19-11-2012, 15:21
Czesc, mam sprawe do ludkow z okolicy Slaska czy moze ktos sie napalil tak jak i ja na ten sliczny arachno callendar za $15 :)

http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?s=&threadid=18694

Pisalam juz z osoba odpowiedzialna za wysylanie tego poza granice stanow, wyjdzie to $22 wiec nie jest az tak strasznie i dochodzi do tygodnia, chyba ze chce sie szybciej to $25 ale na to samo wlasciwie wyjdzie :P
Jesli jednak ktos tez sie napalil to mozeby tak kupic kilka wyjdzie taniej..

Moze ktos wie jak wyglada sprawa z wysylaniem kasy tam? Bo jeszcze nie robilam takowych transakcji i nie wiem jak to wyglada :(

pozdro

RAMMSTEIN1
19-11-2012, 15:32
ja z checia wzialbym taki kalendarz, a co do wysylki pieniadzy - nie wiem, nigdy nie wysylalem pieniadzy poza granice polski ;];];]

alice
19-11-2012, 15:36
Rammstein musze tylko z bankiem pogadac moze przelewem sie jakos da albo cos ew dogadam sie po polsku z qmpela co mieszka w stanach po po angielsku z ta cala Debby to sie zakrece 8 razy wokol wlasnej osi i nie skumam choc calkiem po ludzku pisze :)
zreszta byla niezle zdziwiona ze mieszkajac w polsce wyszperalam ich kalendarz hehehe...

RAMMSTEIN1
19-11-2012, 15:42
a to ok ;)
dobrze jest miec 'wtyczki' na miejscu :P

btw. a mam prośbe:
zaplace Ci gratis 10 zeta za..."Cradle of Fear" - niebiosa za ten film :>:>:>:>

alice
19-11-2012, 15:52
ups zapomnialam... ok :]

a jakby ktos jeszcze chcial to mniej wiecej do przyszlego tygodnia ew do za 2 tyg bedzie aktualne poki czegos z kasa nie wymysle nom i poki nie dostane wreszcie upragnionej kaaasy :)

RAMMSTEIN1
19-11-2012, 15:55
aLiCe - ile to jest na polskie $15 ?? :D:D:D
tez musze uzbierac money :((( pomijajac ze zbieram na wyjazd to moze byc ciezko...ale wezme ten kalendarz...

Robson
19-11-2012, 16:04
$15 dolcow ale kanadyjskich czy amerykanskich??
jezeli amerykanskich to chyba teraz dolar stoi 4 zeta
a z tymi kalendarzami to spoko tez se kupie:D

walter
19-11-2012, 21:49
Zaplacic mozna przez PayPal - chyba najlepsza metoda wysylania kasy on-line (oczywiscie, o ile ktos ma konto PayPal).
Mozna rowniez wyslac money order - zdaje sie, ze polskie banki sprzedaja MO US$
US$15.00 = 55.3260 PLN na dzien dzisiejszy (a wiec raczej nie za tanio).

Ze strony http://www.arachnophiliac.com/burrow/spiders.htm mozna sobie sciagnac kalendarz 2004 w formacie Adobe Acrobat Reader.
Troche pajakow, skorpionow, wezy i innych robali.

alice
20-11-2012, 03:57
Walter te 55 zeta to nie jest tak duzo jesli za 60 chodza kalendarze ktore akurat mi sie podobaja, a te 7 dolcow wysylki to tez niewiele jesli moge miec taaaaaaaaaki kalendarz.. wersja o ktorej piszesz mi nie odpowiada bo nie mialabym gdzie tego wydrukowac.. zostal mi tylko czarny tusz w atramentowce a na iglowce przeciez tego nie zrobie hehehes...

a co do reszty zainteresowanych to zgloscie sie do krzdaba kilka postow nizej pisal o tarantula keepers guide i wlasnie z nim sie juz prawie dogadalam co do kalendarzyka :) akurat w kilka minut po ty poscie tutaj zauwazylam ze cosik pisal hyhs..

pozdro

PUMA7
20-11-2012, 05:31
15 dolarów to około 70zł

42d3e78f26a4b20d412==