PDA

Zobacz pełną wersję : Pająki zarekwirowane, ciąg dalszy !!!



RoboCherry
10-03-2014, 00:43
Historii pająków z Lublina ciąg dalszy, polecam artykuł na ten temat w "Angorze", to są poprostu kpiny, niech żyje polska rzeczywistość urzędnicza !

kak
10-03-2014, 02:16
mozesz powiedziec gdzie dokladnie?
sciagnalem pdfa z najnowszym chyba numerem ale nic nie bylo.

RoboCherry
10-03-2014, 02:30
Jest jest na 100% w dzisiejszym wydaniu na stronie 20
pozdrawiam R.

SławekS
10-03-2014, 02:51
Może ktoś sterścić ciekawsze fragmenty.

elvis
10-03-2014, 08:18
Podpisuje sie pod pytaniem kolegi, jestem ciekaw co tam napisali......

sigsauer
10-03-2014, 13:00
Zobaczcie na wydaniu on-line......

djtommi
10-03-2014, 13:31
podaj linka do tego wydania on-line bo nie moge znalesc

Louis Cypherr
10-03-2014, 18:33
Stronę wrzucam w załączniku.

Zastanawia mnie, w jaki sposób zostały skalkulowane koszty utrzymania tych pajączków. Kilkadziesiąt zł dziennie za 82 zwierzątka... to brzmi niedorzecznie.
I jak tu się nie dziwić, że polskie sądownictwo narzeka na braki funduszy, skoro tak szasta pieniędzmi na lewo i prawo. Przecież to jest jakieś 1000% realnych kosztów. :/

No i ten fragment o najwyższych środkach ostrożności. :D Super - jak ja lubię pismaczenie. :D

SMITI
10-03-2014, 23:45
....w hermetycznym pudełku :P co za akcja.....hmmm kikadziesiąt złotych dziennie na utrzymanie ?? Sklepowy je chyba dendrobatesami 2 razy dziennie karmi......

Samael
11-03-2014, 07:37
Ja sie zastanawiam czyje to byly pajaki ??:P Poza tym ciekawe jest ostatnie zdanie - "Kupca szuka Urzad Skarbowy" czyli co oni beda mogli je legalnie komus sprzedac sprzedac ??? Przeciez sa bez swiadectwa urodzenia i jest to nie legalne,facet ktoremu je zarekwirowano ma za to postepowanie !!! Sorry ja tu czegos nie rozumiem....

simooon
11-03-2014, 07:40
Jak ich znam to wcisna jakiemus zoo...Pozdro

SD AS
11-03-2014, 11:33
Tak sie zapytam na jakiej podstawie skonfiskowali te pająki skoro nawet nie wiedza jaki to jest gatunek ??A to 82 zł dziennie mnie rozwaliło, co oni wydają dziennie 1 zł na każdego pająka przecież za niecałe 2 zł można kupić paczke pinek i to tak 2-4 pajączką na miesiąc starczy jak nie więcej.

djtommi
11-03-2014, 12:56
ale oni maja przeciez dyrektywy od MOŚu zeby dostarczac im najdorodniejsze swierszcze (sprzedawcy pewnie sobie cene podwyzszyli ;) ) a pozatym prad i zagracanie miejsca ;P no i kasa dla teog sklepu ze sie zgodzil.

Łysek
13-03-2014, 04:42
Chora sprawa najpierw czytamy iz Mlodemu hodowcy postawili zarezut handlu bez posiadania swiadectwa pochodzenia... a po chwili: Sad juz zdecydowal ze pajaki zostanma sprzedane,bo koszt ich utrzymania (kilkadziesiat zlotych dziennie [hahaha]) jest zbyt wysoki.
Kupca szuka lubelski US.

Smieszne i zarazem targiczne! jak mozna sprzedac pajaki o ktorych nie ma sie pojecia nawet co do nazwy!
Jesli to nie byly brachypelmy to swiadectwo nie potrzebne jest... A za kilkadziesiat zlotych dziennie idzie wykarmic 400 wezy!Szczur kosztuje 5pln i podawac mozna raz w tygodniu... A wiec bez przesady chyba ze 1cm pajaka daja jakies wypasione swierszcze ktore kosztuja 1pln! :)
Paranoja! W ten sposob tylko Sad i US sie kompromituja!!

ProfesYonalista
17-03-2014, 02:12
Śmieszna sprawa :)

Ja nie wiem jak ten koleś dał sobie zarekwirować te pajaki , ja bym do domu nie wpuscil nikogo . Zaden zdrowy prokurator nie wyda nakazu rewizji w takiej smiesznej sprawie.

Dziwie sie ze do przewozu tych pajakow nie zaangażowano jeszcze wozu pancernego i konwojentów z bronią palną :P

A ten sklep zoo robi niezłą kase jak bierze sobie 80zł/ dzień opieki , bo zapewne codziennie ich nie karmią i wrzucaja im po mączniaku ra zna tydzień . A to wszystko za nasze podatki

A już teraz na miejscu kolesia bym sobie zalatwil papier i po krzyku

Awikularia
17-03-2014, 03:15
Profesyonalisto, ja za sprzedaz 3 pajakow mialam najazd policji, ktora miala nakaz przeszukania. Tak wiec nie ma "nie wpuscic nikogo", bo maja prawo wywazyc drzwi z takim nakazem...

Stein
21-03-2014, 23:21
Dla mnie to nie jest śmieszne tylko tragiczne , wyobraźcie sobie że człowiek ( powiedzmy ja ) sprzedaje 20 ptaszników lasiodora parahybana ( jak wiadomo zadnych papierow miec nie trzeba ) a nagle wbija mi policja i rekwiruje 200 ptasznikow ( w tym ani jednego z Brachypelma ) bo oczywiscie nikt nie sprawdzi jakiego są gatunku , ja sie pytam jakim prawem do cholery ?Przecież to jest conajmniej powalone a swoją drogą jakim prawem US chce sprzedac te pająki ?Nienawidze niewiedzy i głupoty ludzkiej ...

42d3e78f26a4b20d412==