PDA

Zobacz pełną wersję : Zjadł wylinkę ?



GALN
25-11-2012, 11:01
pisałem ostanio o moim jednym smithi nie przechodził 2 wylinki przez dwa miesiące jego "brat" w tym samym czasie przeszedł 2 :) i dzisiaj patrzę a tu nowy pająk nareszcie przeszedł wylinkę ale ją zjadł i jestem pewny na 100% bo jej w kodaku nie ma ,nigdzie się nie zawieruszyła itp.Czy możliwe że pająk po 2 miesiącach niejedzenia (1 wylinka) był tak głodny po wylince że ją zjadł.Co prawda martwą pinkę zjedzą ale nie słyszałem o pająku zjadającym wylinkę u gadów tak bywa bo czytałem.

Jimbo
25-11-2012, 11:14
A jesteś pewny, że przechodził tą wylinkę ? Szczerze mówiąc, jeszcze nie słyszałem żeby pająk zjadł wylinkę. Ale w sumie, jeśli to była jego druga wylinka, to ona jest malutak, mógł ją gdzieś zakopać, mogła się pokruszyć, może dlatego jej nie znalazłeś.

morda
25-11-2012, 11:16
Właśnie - wylinka może jest pod ziemią.
Swoją drogą to moj hercules raz rozszarpał wylinkę - została tylko jedna pomietolona noga. Resztę "wbudował" w korytarz.

GALN
25-11-2012, 11:25
nie zakopał właśnie napisałem że itp w kodaku ma mocno ubite podłoże o równej konsystencji nie naruszone nawet cenki nie ma zauważył bym a pająk większy jest i eraz ma kropkę tę czarną taką wyrażną na pupie

Atrax Robustus
25-11-2012, 11:34
Jezeli tej wylinki naprawde nigdzie nie ma i naprawde nie zostala nigdzie wbudowana, to wszystko jest mozliwe.

Moja lividum wbudowuje wylinke w korytarzyk.

bart1990ek
25-11-2012, 11:45
A moze on jest tuz przed wylinka, jak mowisz, ze teraz jego plamka na odwloku jest bardziej intensywna??

Piotrw126
25-11-2012, 11:52
gdy mój smithi linial to po zrzuceny siedzil na wylince więc mu ja zabralem i za 15-20 min gdzieś na forum przeczytalem ze jakiś gość napisal : heehehe mój smithi wylinal i teraz zajada skórke :P odpowiedz sama sie narzuca na pytane :P

GALN
25-11-2012, 12:02
bart źle mnie zrozumiałeś miał szklistą plamkę a teraz ma bardziej intensywną czyli wyraźną włochatą wiem jak pajączki po wylince wyglądają mam ich troszkę co chwila któryś ją przechodzi .Jest 100% po wylince i wylinki nie ma pajączek spokojny nie kopacz ;) Jak jej nie zjadł to jedynie zachodzi możliwość ze Piotrw126 ją wyciągnoł heheheehehehe

herzog
25-11-2012, 12:33
Ptaszniki tez zjadaja wylinki.Czytałem gdzieś że taka wylinka dostarcza pająkowi dużo wartości odrzywczych.

walter
25-11-2012, 15:10
Moja avi np. po wylince za cholere nie dala jej sobie zabrac a po kilku dniach zauwazylem, ze ja zjada ... zjadla ja kompletnie, pomimo ze wokol niej krecily sie dwa swierszcze.
Czesto czytalem o zjadaniu wylinek przez pajaki ale uwierzylem dopiero jak zobaczylem na wlasne oczy.

GALN
26-11-2012, 06:52
Dzięki za potwierdzenie.

Łukasz
27-11-2012, 07:46
Hmm rzadko zdaza sie zjadanie wylinek moje pajaczki najczesciej owijaja siecia zwijaja w klebek i pod ziemie z nia :) zreszta to samo robia z resztkami z "obiadu" dlatego mam nieraz spory problem zeby to wyjac bo to szybko gnic zaczyna wiec musze ciagle dokladnie kontrolowac

42d3e78f26a4b20d412==